Začína výmena permanentkových voucherov

Od pondelka 8. augusta začína výmena permanentkových voucherov za plastové permanentkové karty HC SLOVAN 2022/23.

Výmena prebieha v pracovné dni pondelok až piatok od 14:00 do 18:00 h na predajnom mieste Ticketportal "Zimný štadión Ondreja Nepelu" (zo strany ul. Odbojárov).

V tomto roku je súčasťou permanentkového balíčka okrem samotnej permanentky aj niekoľko drobných klubových suvenírov:

• biely látkovy šál,
  • náramok "Slovan Champions",
  • odznak "Slovan Champions",
  • lanyard (šnúrka na krk),
  • samolepka,
  • mimoriadne vydanie klubového časopisu Powerplay, a to všetko v tmavomodrej papierovej taške HC SLOVAN.

Odporúčame vouchery za permanentkové karty zameniť čo najskôr, ešte do začiatku letného turnaja Danube Cup (18.-21. augusta) alebo najneskôr do domácich zápasov hokejovej Ligy majstrov (1. a 3. septembra) a prvého domáceho zápasu Tipos extraligy. Samotný voucher je síce platnou vstupenkou na zápas, ale nie je určený na dlhodobejšie opakované použitie, ktorým by sa čiarový kód mohol rýchlo opotrebovať.