DRŽITELIA SEZÓNNYCH VSTUPENIEK SÚ NAŠI NAJVERNEJŠÍ FANÚŠIKOVIA A SÚ DÔLEŽITOU SÚČASŤOU DOMÁCEHO PROSTREDIA NA SLOVANE, KTORÉ PATRÍ MEDZI NAJZNÁMEJŠIE V CELEJ EURÓPE. AKO PREJAV VĎAKY ZA VAŠU VERNOSŤ A PODPORU VÁM KLUB AJ V TEJTO SEZÓNE GARANTUJE PREDNOSTNÝ VSTUP NA ZÁPASY, NAJLEPŠIE MIESTA V ARÉNE, ZA NAJLEPŠIE CENY, S VIACERÝMI ĎALŠÍMI BENEFITMI.*

Prinášame Vám súhrn tých najzaujímavejších zliav a výhod, ktoré získava držiteľ sezónnej vstupenky (permanentky) HC SLOVAN TIPOS Extraliga 2022/2023:

CHAMPIONS HOCKEY LEAGUE

Slovan ako úradujúci majster Slovenska sa po rokuk opätovne predstaví v prestížnej Champions Hockey League (CHL). V základnej skupine C odohrá tri (3) atraktívne zápasy proti top mužstvám z hokejovo vyspelých krajín, ktoré sú v cene permanentky All Access. Ich hodnota je od 18 do 30 eur. V prípade postupu do vyraďovacích bojov Vaša permanentka Vám zaručuje predkupné právo na každý domáci play off zápas CHL za zvýhodnené ceny. 

DANUBE CUP / MEMORIÁL JÁNA STARŠIEHO

Slovan aj na začiatku novej sezóny pokračuje v oslavách svojej storočnice. V závere augusta si do Bratislavy na premiérový ročník letného medzinárodného turnaja pozval špičkové hokejové kluby z Česka, Fínska a Švajčiarska. Vaša permanentka All Access platí na všetkých šesť (6) zápasov turnaja. Ich hodnota je od 24 do 42 eur. 

PERMANENTKA JE PRENOSNÁ

Pozvite na Slovan svojho priateľa, známeho, suseda, či obchodného partnera, kedykoľvek nebudete môcť svoju permanentku využiť Vy sám(a).

NÁHRADNÁ KARTA

Sezóna je dlhá, môže sa stať, že permanentkovú kartu stratíte, poškodíte, alebo Vám ju dokonca niekto ukradne. Ihneď nám to oznámte na: vajda@hcslovan.sk. Urobíme všetko pre to, aby ste náhradnú kartu dostali pred najbližším domácim zápasom.

PREDKUPNÉ PRÁVO

Ako držiteľ permanentky v tejto sezóne budete mať automaticky predkupné právo na svoje miesto aj v ďalšej sezóne za najlepšie ceny, ktoré budú zreteľne nižšie, ako ceny pre nových záujemcov. V čase predkupného práva máte zároveň možnosť požiadať o zámenu miest(a).

KLUBOVÉ SUVENÍRY

Fanúškujte v klubových farbách! Ako držiteľ HC SLOVAN permanentky budete v priebehu celej sezóny zvýhodňovaný pri nákupoch v oficiálnom klubovom fanshope (predajňa: Zimný štadión Ondreja Nepelu, Trnavská cesta, eshop: https://fanshop.hcslovan.sk. Sledujte počas sezóny akcie len pre permanentkárov.

ODKAZY NA VIDEOKOCKE

Využite počas sezóny videokocku “IceCube” nad ľadovou plochou na narodeninové blahoželanie alebo iný špeciálny odkaz svojim blízkym s 50%-nou zľavou oproti bežnej cene.

PRIORITNÝ VSTUP V PRÍPADE ĎALŠÍCH OBMEDZENÍ

Ak by sa opatrenia k obmedzeniam návštevnosti športových podujatí v priebehu sezóny opätovne sprísnili, vrátane kapacitných limitov, na domáce zápasy budú mať prioritný vstup držitelia permaneniek All Access a následne Extraliga. 

ŽREBOVANIE KLUBOVÝCH CIEN A DARČEKOV

Ako držiteľ permanentky v tejto sezóne ste automaticky zaradený do žrebovania o klubové ceny a darčeky, ako napr. podpísaná hokejka, autenticky hraný dres, meet&greet s obľúbeným hráčom, upgrade vstupenky do VIP prémiového sektoru, ai.

*vzhľadom na opatrenia súvisiace so spomalením šírenia nákazy COVID-19 môže byť poskytnutie niektorých z uvedených benefitov dočasne alebo čiastočne obmedzené


Fotogaléria