V sezóne 2021/2022 sa zápasové vstupenky na domáce zápasy HC SLOVAN Bratislava v TIPOS Extralige budú predávať výhradne online alebo prostredníctvom siete predajných miest Ticketportal.

Vstupenky

Vzhľadom na aktuálny stav šírenia koronavírusu a súvisiacich opatrení na ochranu verejného zdravia, odporúčame všetkým záujemcom o individuálne zápasové vstupenky, aby si ich kupovali online. Vstupenku následne dostanete mailom do svojho smartfónu, kde si ju môžete buď vytlačiť alebo prostredníctvom aplikácie (napr. Wallet) uložiť v smartfóne.

V deň domáceho zápasu od 14:00 h bude taktiež otvorená pokladňa na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu, ktorá bude zároveň poskytovať klientsky servis a podporu v prípade potreby.

Na základe nového COVID Automatu, ktorý schválila Vláda SR koncom minulého týždňa a následnej Vyhlášky č. 241 Úradu verejného zdravotníctva SR, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k obmedzeniam hromadných podujatí prijalo vedenie HC SLOVAN Bratislava rozhodnutie, v akom režime budú prebiehať jednotlivé hokejové zápasy počas sezóny 2021/22.

Pokiaľ sa bude Bratislava nachádzať v I. stupni Monitoring (zelená farba), zápasy budú prebiehať v režime OTP (očkovaní, testovaní, prekonali COVID).

V tomto režime môže klub obsadiť arénu Ondreja Nepelu do 75 percent svojej kapacity, t.j. do predaja môže ísť na každý zápas 7 540 miest. V tomto režime bude podmienkou vstupu pre majiteľov vstupeniek:

a) potvrdenie o plnom očkovaní, alebo

b) potvrdenie o negatívnom výsledku testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu v prípade RT-PCR alebo LAMP testu alebo 48 hodín od odberu v prípade antigénového testu, alebo 

c) potvrdenie o prekonaní ochorenia COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami. 

V prípade, že sa okres Bratislava v priebehu hokejovej sezóny 2021/22 dostane do niektorého z horších stupňov nového COVID Automatu - stupeň ostražitosti (žltá), I. stupeň ohrozenia (červená), II. stupeň ohrozenia (bordová) - hokejové zápasy sa budú organizovať v režime KZ (kompletne zaočkovaní). V tomto režime bude podmienkou vstupu na zápas doklad o plnom zaočkovaní majiteľa vstupenky alebo permanentky.

Za plne očkovanú osobu sa považuje: 

a) osoba najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou, 

b) osoba najmenej 21 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s jednodávkovou schémou,  

c) osoba najmenej 14 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19, ak bola prvá dávka očkovania proti ochoreniu COVID-19 podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19, alebo 

d) osoba do 12 rokov veku.  

Zápasové vstupenky (v EUR vrátane DPH)        
  B6 "kotol" Defense Offense Club Premium
Dospelí  8.00 9.00 11.00 13.00 16.00
Deti 6-15 rokov xxx 7.00 7.00 10.00 10.00
Imobilní 7.00        
ZŤP/ZŤP-S 20% zľava        
ISIC/ITIC/EURO26 10% zľava        
Skupiny 20+ 10% zľava        
Skupiny 21 až 49 20% zľava        
Skupiny 50+ 25% zľava        

hc slovan arena

Poznámky a vysvetlenia:                                    

  • Upozorňujeme vážených fanúšikov, že jediným výhradným predajcom vstupeniek na domáce zápasy HC SLOVAN Bratislava v TIPOS Extralige v sezóne 2021/2022 je spoločnosť Ticketportal prostredníctvom svojej webovej stránky alebo siete predajných miest. Za prípadné komplikácie, resp. ujmy súvisiace so vstupenkami zakúpenými u iných fyzických alebo právnických osôb nenesie HC SLOVAN Bratislava ani Ticketportal žiadnu zodpovednosť.
  • Vaše osobné údaje poskytnuté pri kúpe vstupeniek budú spracované v súlade s aktuálnym znením Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Zásadami pre ochranu osobných údajov
  • Všetky ceny platia IBA pre zápasy základnej časti 
  • Všetky ceny sú v € vrátane DPH 
  • Počet domácich zápasov v základnej časti: 25
Dátum Deň Zápas Režim Začiatok predaja
28.11. nedeľa HK Poprad KZ 09.11.