ZIMNÝ ŠTADIÓN ONDREJA NEPELU PO SVOJEJ ROZSIAHLEJ REKONŠTRUKCII V ROKOCH 2009-2011 DISPONUJE NOVÝMI PRIESTORMI NA TREŤOM POSCHODÍ ARÉNY AJ PRE TÝCH NAJNÁROČNEJŠÍCH DIVÁKOV.

Prémiové sektory na treťom poschodí Zimného štadióna Ondreja Nepelu okolo celého hľadiska určené najmä pre spoločnosti, firmy a korporátnych klientov s vyššími požiadavkami na kvalitu služieb a pohodlie hľadiska v aréne.

• Počet sky boxov: 30 (od 8 do 21 miest v jednom sky boxe)
  • Celková kapacita: 352 miest

Každý sky box disponuje vlastným hľadiskovým sedením a tzv. klubovou zónou, ktorá je vyhrievaná a oddelená od hľadiska sklenenou stenou. Slúži klientom sky boxu ako ich konferenčný priestor a realizuje sa v nej tiež gastronomický servis.

V cene prenájmu sky boxu na celú sezónu sú zahrnuté:

• všetky domáce zápasy HC SLOVAN v sezóne, vrátane play off a medzinárodných turnajov
  • gastronomický servis
  • nápoje (nealko, káva, čaj, pivo)
  • hosteska
  • umiestnenie reklamného nápisu v sky boxe
  • predkupné právo na kultúrne podujatia v aréne za cenu najlacnejšej publikovanej vstupenky na dané podujatie.

Kontakt

V prípade záujmu o využívanie niektorého z týchto priestorov kontaktujte prosím:

Mgr. Martina Gojdič, obchodná riaditeľka HC SLOVAN
Email: obchod@hcslovan.sk