HC SLOVAN Bratislava by rád vyjadril svoju vďaku najvernejším fanúšikom, ktorí klub podporili kúpou prermanentky na novú sezónu v Tipsport Lige.

Pripravili sme preto pre vás - našich najvernejších - tri druhy upomienkových predmetov s vizuálom klubového loga HC SLOVAN Bratislava.

Ceny venovala spoločnosť CEWE a pred každým zápasom zverejníme čísla permanentiek troch štastlivcov, ktorí vyhrajú jednu z nasledovných cien:

1. vankúš s potlačou tímovej fotografie 2019/20
2. podložka pod myš
3. plátená nákupná taška s foto Jindřicha Abdula

Víťazi budú zverejnení v deň zápasu na našom webe a na video kocke počas druhej tretiny zápasu. Svoje výhry si budú môcť vyzdvihnúť priamo na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu po skončení zápasu na VIP recepcii (zo strany Trnavskej cesty). Na prevzatie výhry bude potrebné preukázať sa platnou permanentkou s výherným číslom.

Pozn.: Všetky tri ceny sú v limitovanom náklade iba pre potreby tejto súťaže, čiže sa jedná o raritné edície.