HC SLOVAN Bratislava prináša novú prestávkovú súťaž.

V prvej prestávke domácich zápasov základnej časti KHL Vám na jeseň striedavo budeme prinášať na pobavenie novú súťaž, ktorú sme nazvali príznačne “Sumo na ľade”.

Zápasnícke súboje medzi vybranými divákmi budú prebiehať v stredovom kruhu Dvaja súťažiaci budú oblečení vo veľkých nafukovacích kostýmoch v štýle klasického japonského zápasníka sumo. Ich úlohou bude vo vzájomnom “sumo” súboji uprostred stredového kruhu čo najviac krát vytlačiť protivníka z vyhradeného územia, ktorým je stredový kruh pre vhadzovanie. Využiť pritom môžu nielen svoju prirodzenú silu, ale aj stabilitu, šikovnosť, či zmysel pre moment prekvapenia, a to všetko znásobené a podporené vtipným nafukovacím kostýmom. Vyhradeným územím je stredový kruh,  čas súboja je limitovaný presne 120 sekundami. Komu sa podarí viackrát vytlačiť svojho sumo súpera z kruhu, je víťazom. 

Doplnkovým súbojom na určenie víťaza môže byť súboj, kto prvý donesie fitloptu, o ktorú "zápasníci" vzájomne bojujú, do cieľa, t.j. hokejovej bránky.

Oboch súťažiacich samozrejme odmeníme. Víťaz, ako aj porazení sa môžu tešiť na darčekové vouchery v hodnote 30,- EUR od partnera súťaže CEWE, ako fotoplagát celého mužstva Slovana zo sezóny 2017/18. Víťaz navyše odsleduje niektorý z najbližších domácich zápasov Slovana z prémiového sektoru SkyLounge, aj s kompletným celozápasovým občerstvením. 

Prihlášku do súťaže posielajte na adresu: entertainment@hcslovan.sk. Zároveň prosíme o informáciu, na ktorom zápase by ste sa chceli súťaže zúčastniť. Podmienkou prihlášky do súťaže je platná vstupenka na daný zápas.

Zapojením sa do tejto súťaže súťažiaci dáva svoj súhlas so spracovaním svojich osobných údajov v súlade so Zásadami pre ochranu osobných údajov.