Sezóna 2014–15 (Lulea HF, SWE)

Sezóna 2014–15 sa hrala od augusta 2014 do februára 2015. Sezóny sa zúčastnilo 44 klubov z 12 európskych krajín, ktoré boli rozdelené do 11 skupín po štyri tímy. Každý tím hrá dvojaký round-robin vo svojej skupine, teda celkom 6 hier na tím. Do play-off sa kvalifikovalo 11 víťazov skupín, ako aj päť najlepších v kategórii druhých. Play off bolo ako turnaj o jednu elimináciu , všetky kolá smerujúce do finále sa hrali v dvojzápasových sériách doma a vonku s celkovým počtom gólov. Finále bola jediná hra. Celkovo sa hralo 161 zápasov vrátane skupinovej a play-off fázy.  Sezónu vyhrala Lulea HF, ktorá vo finále porazila Frölunda HC .

Sezóna 2015–16 (Frölunda HC Göteborg, SWE)

Pre sezónu 2015–16 sa turnaj rozšíril na 48 tímov, ktoré boli rozdelené do 16 skupín a po troch tímoch v každej skupine. Dva prvé tímy v každej skupine postúpili do kola play off 32.  48 tímov pozostávalo z 26 zakladajúcich klubov s A-licenciou, 12 klubov s B-licenciou zo zakladajúcich líg a 10 „Wild card“ s C-licenciou. tímy z iných líg. Celkovo sa hralo 157 hier. Frölunda HC vyhrala prvý titul v Lige majstrov, keď vo finále porazila Ouluna Kärpäta .

Sezóna 2016–17 (Frölunda HC Göteborg, SWE)

Sezónu 2016 - 17 hrali opäť 48 tímov v rovnakom formáte ako v predchádzajúcej sezóne. Sezóna sa začala 16. augusta 2016 a skončila sa finálovým zápasom 7. februára 2017, keď Frölunda porazila Spartu Praha 4: 3 v predĺžení.

Sezóna 2017–18 (JYP Jyväskylä, FIN)

V štvrtej sezóne CHL sa šampionát zredukoval na 32 tímov a kvalifikácia bola zameraná iba na športové výsledky. Šesť zakladajúcich líg predstavovalo tri až päť tímov (na základe trojročného ligového rebríčka), zatiaľ čo osem tímov z „výzvových líg“ zastupoval po jednom tíme. Žiadny zakladajúci tím nebol kvalifikovaný automaticky.

Fínska strana JYP Jyväskylä získala titul po finálovom triumfe nad švédskym tímom Växjö Lakers 2: 0.

Sezóna 2018–19 (Frölunda HC Göteborg, SWE)

Piatu sezónu CHL súťažilo 32 tímov a kvalifikácia bola iba športová zásluha. Šesť zakladajúcich líg predstavovalo tri až päť tímov (na základe štvorročného ligového rebríčka), zatiaľ čo sedem „ligových výziev“ predstavoval každý po jednom mužstve. Jedno miesto získal šampión kontinentálneho pohára . Na rozdiel od prvých troch vydaní sa zakladajúce tímy automaticky nekvalifikovali. Skupinové fázy sa začali 30. augusta 2018 a skončili sa 17. októbra 2018. Sezóna mala priemernú návštevnosť 3 401 na zápas, čo je nárast o jedno percento oproti predchádzajúcej sezóne.

Švédsky tím Frölunda HC získal tretí titul v hokejovej lige majstrov, keď porazil Red Bull München, prvý nemecký tím, ktorý sa dostal do finále, 3:1 na štadióne Scandinavium v Göteborgu.

Sezóna 2019–20 (Frölunda HC Göteborg, SWE)

Na šiestej sezóne CHL sa zúčastnilo 32 tímov a kvalifikácia bola opäť len po športovej stránke. Šesť zakladajúcich líg predstavovalo tri až päť tímov (na základe trojročného ligového rebríčka), zatiaľ čo sedem „ligových výziev“ zastupovalo po jednom tíme. Jedno miesto získal šampión hokejovej ligy majstrov 2018–19, ako aj miesto divokej karty vybrané radou.

Švédsky tím Frölunda HC úspešne obhájil titul v hokejovej lige majstrov, keď vo finále porazil český tím Mountfield HK 3–1 a získal tak po štvrtýkrát Európsku trofej. Prvýkrát v histórii ligy sa finále konalo v Česku, pretože Mountfield HK si vyslúžil právo hostiť zápas v ČPP Aréne .

Sezóna 2020–21

Sezóna bola zrušená kvôli pandémii COVID-19 v Európe.

Sezóna 2021-22 (Rögle BK, SWE)

V poslednej sezóne bol HC SLOVAN Bratislava premiérovým účastníkom CHL. V skupine sme nastúpili proti Leksands IF, Fribourg-Gottéron a Oceláŕi Třinec. Po kvalitných dueloch s tesnýmí výsledkami sme nakoniec v skupine ostali bez bodu. Šampionát vyhral tíme Rögle BK, keď vo fínále zdolali fínsku Tapparu Tampere.