Ľadový hokej na Slovensku niekedy bojuje s predsudkom, že je iba športom pre horných desaťtisíc a nemôže si ho dovoliť každý. V HC SLOVAN Vás chceme presvedčiť, že to tak nemusí byť.

Snahou manažérov v občianskom združení HC SLOVAN Bratislava - mládež je umožniť hrať ľadový hokej všetkým deťom bez ohľadu na sociálne prostredie, z ktorého pochádzajú, už od 5-6 rokov ich veku.

Ak chcete, aby si aj Vaše dieťa zahralo hokej na ozajstnom zimnom štadióne, teraz je na to vhodná príležitosť.

Čo ponúkame?

• Prvý mesiac tréningov zadarmo
  • Zapožičanie kompletnej výstroje
  • Kvalifikovaní tréneri, z ktorých viacerí majú za sebou úspešnú hráčsku kariéru
  • Možnosť úhrady členských príspevkov aj na splátky
  • Voľné vstupenky pre dieťa a rodiča na vybrané domáce zápasy A mužstva

Ivana HUDECOVÁ, manažérka mládeže
E-mail: ivana.hudecova@hcslovan.sk

Popri profesionálnom A mužstve má HC SLOVAN Bratislava dlhú tradíciu v podpore hokeja medzi deťmi a mládežou.

V súčasnosti pôsobí v rámci Slovana celkom 11 detských a mládežníckych tímov, od prípravky až po juniorov. Vaše dieťa sa môže pridať k takmer 400 deťom a mladým ľuďom, ktorí hrajú hokej za Slovan pod dohľadom kvalifikovaných trénerov, ktorí sa neustále vzdelávajú.

Sú medzi nimi viacerí bývalí skvelí hokejisti, ako Zdeno Cíger, Miroslav Miklošovič, Martin Štrbák, Jaroslav Obšut, Michal Hreus, Michal Macho, Roman Liška, či Martin Kalináč.

Naučia ho hrať nielen hokej, ale aj fungovaniu v kolektíve, disciplíne, rešpektu. Bude z neho nielen dobrý športovec, ale aj dobrý človek.

Stanovy

Zoznámte sa tiež s úplným znením Stanov občianskeho združenia HC SLOVAN Bratislava - mládež