PRINÁŠAME VÁM ODPOVEDE NA TIE NAJČASTEJŠIE KLADENÉ OTÁZKY NA TÉMU PREDPREDAJA SEZÓNNYCH VSTUPENIEK.

Odkedy začína predpredaj?

Od štvrtka 12. mája 2022 pre všetkých držiteľov permanentiek zo sezóny 2021/22 a tiež 2019/20 s tým, že ich predkupné právo na svoje miesta za zvýhodnené ceny platí do 31.júla 2022 vrátane. Pre nových záujemcov o permanentky bude predaj otvorený od pondelka 30. mája a potrvá do začiatku extraligy v závere septembra. Noví záujemcovia o permanentky budú mať možnosť vybrať si iba z miest, na ktoré nie je uplatňované predkupné právo zo sezón 2019/20 a 2021/22. 

Ktoré predajné miesta Ticketportal budú predávať permanentky?

Predovšetkým, ak je to aspoň trochu možné, odporúčame využiť možnosť kúpy permanentky online prostredníctvom webu www.ticketportal.sk.  Ak preferujete kúpu na predajnom mieste, k dispozícii sú tieto predajné miesta:

Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, Bratislava 83104
Po-Pia: 14:00 - 18:00
v deň západu otvorené od 14:00 h do konca prestávky po prvej tretine

OC Central, Metodova 6, Bratislava 82101
Po-Ne: 9:00 - 21:00

M + M Tabak, Pribinova 8 (EUROVEA), Bratislava 81100
Po-Pia: 7:30 - 20:00
So-Ne: 8:30 - 20:00
Prestávka 14:30 - 15:00

ŠKP-ŠPORT, spol. s.r.o., Záporožská 8, Bratislava 5 - Petržalka 85101
Po-Pia: 8:00 - 16:30 

Divyd s.r.o.- Hummel  music, Klobučnícka 2, Bratislava 1 - Staré Mesto 81102 (platba možná aj kartou, bez doplatku)
Po-Pia: 10:00 - 18:00
So, Ne: 11:00 - 18:00

KRISTL, s.r.o., Tatranská 2/B, Bratislava 4 - Záhorska Bystrica 84106                       
Po-Pia: 8:00 - 17:00 

Ako presne si môžem uplatniť nárok na predkupné právo?

Držitelia permanentiek zo sezón 2021/22 a 2019/2020 obdržali na začiatku predpredaja od spoločnosti Ticketportal informatívny mail s rezervačným číslom. Toto číslo potom použijú pri kúpe permanentky online alebo na hore uvedených predajných miestach.

Čo si vlastne v predpredaji kúpim?

V tejto sezóne sa môžu permanentkári opäť rozhodnúť medzi digitálnou kartou a klasickou plastovou kartou. Ak pri kúpe označia možnosť digitálna karta, obdržia ju mailom a pomocou rôznych aplikácií, napr. Wallet, si ju môžu na celú sezónu uložiť vo svojom smartfóne.

Ak sa rozhodnú pre klasiku v podobe plastovej karty, do mailu alebo na predajnom mieste obdržia home ticket/voucher, ktorý bude vyzerať ako papierová vstupenka a ktorý si od začiatku augusta budú môcť zameniť za načítanú plastovú kartu, ktorá bude súčasťou permanentkového balíčka. Samozrejme, pri vstupe na zápas na turnikete platí buď digitálna karta alebo plastová karta, nie obe.

Čo mám robiť, ak mi mail s predkupným právom neprišiel?

Môže to byť z viacerých dôvodov. V prvom rade skontrolujte svoju spamovú schránku, či nenájdete mail od Ticketportalu v nej. Ticketportal nemusí pri Vašom permanentkovom účte disponovať správnou aktuálnou adresou.

Ak Vám nepríde mail s rezervčným kódom do piatku 13. mája, vo vlastnom záujme napíšte stručný mail na: help@ticketportal.sk, v ktorom k svojmu sedadlu v tvare MIESTO/RAD/SEKTOR uveďte svoju aktuálnu mailovú adresu a číslo mobilného telefónu. Ticketportal Vám vzápätí pošle mail s informáciami o predkupnom práve.

Ako sa dostanem na zápas v prípade ďalšieho obmedzenia návštevnosti počas sezóny?

V prípade, že povolená kapacita v priebehu sezóny opätovne klesne z dôvodu zmeny okresu Bratislava na stupňoch COVID Automatu, prioritný vstup na domáce zápasy budú mať držitelia sezónnych vstupeniek All Access a následne Extraliga. V prípade, že z dôvodu regionálneho alebo plošného lockdownu sa hokejový zápas nebude môcť konať s účasťou divákov, držitelia permanentiek budú ihneď po skončení lockdownu kompenzovaní vrátením alikvótnej časti peňazí za zápas(y), ktorý im nebolo umožnené navštíviť. 

Ako si môžem kúpiť permanentku do "kotla"?

Sektor Fanclub – časť sektoru B6 – je v prvom rade určený členom oficiálneho fan klubu a očakáva sa od neho – tak ako doposiaľ – aktívna celozápasová podpora Slovana. Doterajší permanentkári z "kotla" obdržia mailom rezervačné číslo.

Noví záujemcovia o permanentky do kotla sa musia najprv zaregistrovať u predsedu občianskeho združenia Verní Slovanu na mailovej adrese: fanklubvs@gmail.com

Ako si môžem kúpiť permanentku do niektorého z prémiových sektorov (VIP Club, Sky Lounge, skybox)?

Prostredníctvom klubu HC SLOVAN Bratislava a.s. Pošlite mail s upresnením Vašej požiadavky na adresu: vajda@hcslovan.sk.