PRINÁŠAME VÁM ODPOVEDE NA TIE NAJČASTEJŠIE KLADENÉ OTÁZKY NA TÉMU PREDPREDAJA SEZÓNNYCH VSTUPENIEK.

Odkedy začína predpredaj?

Od utorka 10. augusta 2021 pre všetkých držiteľov permanentiek zo sezóny 2019/20 s tým, že do stredy 25. augusta vrátane je predaj za zvýhodnené ceny. Pre nových záujemcov o permanentky bude predaj otvorený až od štvrtka 26. augusta a potrvá do začiatku extraligy v závere septembra. Noví záujemcovia o permanentky budú mať možnosť vybrať si iba z miest, na ktoré nie je predkupné právo zo sezóny 2019/20. 

Ktoré predajné miesta Ticketportal budú predávať permanentky?

Predovšetkým, ak je to aspoň trochu možné, odporúčame využiť možnosť kúpy permanentky online prostredníctvom webu www.ticketportal.sk.  Ak preferujete kúpu na predajnom mieste, k dispozícii sú tieto predajné miesta:

M + M Tabak, Pribinova 8 (EUROVEA), Bratislava 81100
Po-Pia: 7:30 - 20:00
So-Ne: 8:30 - 20:00
Prestávka 14:30 - 15:00

ŠKP-ŠPORT, spol. s.r.o., Záporožská 8, Bratislava 5 - Petržalka 85101
Po-Pia: 8:00 - 16:30 

Divyd s.r.o.- Hummel  music, Klobučnícka 2, Bratislava 1 - Staré Mesto 81102 (platba možná aj kartou, bez doplatku)
Po-Pia: 10:00 - 18:00
So, Ne: 11:00 - 18:00

KRISTL, s.r.o., Tatranská 2/B, Bratislava 4 - Záhorska Bystrica 84106                       
Po-Pia: 8:00 - 17:00 

Ako presne si môžem uplatniť nárok na predkupné právo?

Držitelia permanentiek zo sezóny 2019/2020 obdržia od spoločnosti Ticketportal informatívny mail s rezervačným číslom v priebehu utorka a stredy 10.-11. augusta. Toto číslo potom použijú pri kúpe permanentky online alebo na hore uvedených predajných miestach.

Čo si vlastne v predpredaji kúpim?

V tejto sezóne sa môžu permanentkári po prvý raz rozhodnúť medzi digitálnou kartou a klasickou plastovou kartou. Ak pri kúpe označia možnosť digitálna karta, obdržia ju mailom a pomocou rôznych aplikácií, napr. Wallet, si ju môžu na celú sezónu uložiť vo svojom smartfóne.

Ak sa rozhodnú pre klasiku v podobe plastovej karty, do mailu alebo na predajnom mieste obdržia home ticket/voucher, ktorý bude vyzerať ako papierová vstupenka a ktorý si počas celého mesiaca september zamenia za načítanú plastovú kartu. Samozrejme, pri vstupe na zápas na turnikete platí buď digitálna karta alebo plastová karta, nie obe.

Čo mám robiť, ak mi mail s predkupným právom neprišiel?

Môže to byť z viacerých dôvodov. V prvom rade skontrolujte svoju spamovú schránku, či nenájdete mail od Ticketportalu v nej. Ticketportal nemusí pri Vašom permanentkovom účte disponovať správnou aktuálnou adresou.

Ak Vám nepríde mail s rezervčným kódom v priebehu utorka a stredy 10.-11. augusta, vo vlastnom záujme preto napíšte stručný mail na: hotline@ticketportal.sk, v ktorom k svojmu sedadlu v tvare MIESTO/RAD/SEKTOR uveďte svoju aktuálnu mailovú adresu a číslo mobilného telefónu. Ticketportal Vám vzápätí pošle mail s informáciami o predkupnom práve.

Som permanentkár v párnom rade, ktoré musia podľa vyhlášky zostať voľné. Ak si teraz vyberiem náhradné miesta, prídem o predkupné právo zo sezóny 2019/20?

Nie, neprídete. Akonáhle pominú reštrikčné opatrenia súvisiace s koronakrízou a budeme môcť využívať celé hľadisko, vrátime Vás na Vaše pôvodné miesta, aj uprostred sezóny. Každopádne, pri predpredaji na najbližšiu sezónu bez obmedzení - veríme, že už od sezóny 2022/23 - budeme brať do úvahy predkupné právo zo sezóny 2019/20.

Ako sa dostanem na zápas v prípade ďalšieho obmedzenia návštevnosti počas sezóny?

V prípade, že povolená kapacita v priebehu sezóny klesne na 1000 (tisíc) divákov z dôvodu zmeny okresu Bratislava na stupňoch COVID Automatu, na každý zápas bude fungovať nahlasovací formulár, do ktorého budú mať prístup iba držitelia sezónnych vstupeniek.

Iba v prípade, že stanovený povolený počet divákov nebude z radov permanentkárov vypredaný, zvyšné miesta budú uvoľnené do predaja aj ostatným záujemcom, a to vždy v deň zápasu o 10:00 h. 

Ako si môžem kúpiť permanentku do "kotla"?

Sektor Fanclub – časť sektoru B6 – je v prvom rade určený členom oficiálneho fan klubu a očakáva sa od neho – tak ako doposiaľ – aktívna celozápasová podpora Slovana. Doterajší permanentkári z "kotla" obdržia mailom rezervačné číslo.

Noví záujemcovia o permanentky do kotla sa musia najprv zaregistrovať u predsedu občianskeho združenia Verní Slovanu na mailovej adrese: r.kostolanyi@gmail.com

Ako si môžem kúpiť permanentku do niektorého z prémiových sektorov (VIP Club, skybox)?

Prostredníctvom klubu HC SLOVAN Bratislava a.s. Pošlite mail s upresnením Vašej požiadavky na adresu: vajda@hcslovan.sk.

Čo ak si permanentku na túto sezónu vôbec nekúpim? Stratím svoje predkupné právo zo sezóny 2019/20?

Chápeme špecifickú situáciu, v akej sa počas tejto sezóny nachádzajú športové kluby, hráči, ako aj fanúšikovia. Úplne rozumieme dôvodom, ak si ktorýkoľvek z našich fanúšikov nebude chcieť v tejto sezóne zakúpiť sezónnu vstupenku, či už z preventívnych obáv o svoje zdravie, alebo z akýchkoľvek iných dôvodov.

Pri predpredaji permanentiek na storočnicovú sezónu 2021/22 budeme brať do úvahy predkupné práva z konca sezóny 2019/20. Ak sa ktokoľvek z držiteľov predkupného práva rozhodne na predpredaj v tejto sezóne nereagovať, nestratí pre ďalšiu sezónu 2022/23 predkupné právo za zvýhodnenú cenu, t.j. bude si môcť v ďalšej sezóne kúpiť permanentku za lacnejšiu cenu, ako tzv. noví záujemcovia.

Navyše, Vaše miesta nebudú predané iným záujemcom o permanentku, ale iba pre zápasové vstupenky. Tým pádom sa Vaše dlhobudované predkupné právo nestratí a pred začiatkom sezóny 2022/23, ktorá bude - pevne veríme - konečne "normálna" a zdravá, si ho budete môcť uplatniť.