Logo

Ochrana osobných údajov

Prehlásenie o ochrane súkromia

0 0

Za účelom zlepšenia obsahu a použiteľnosti webových stránok HC SLOVAN Bratislava a.s. automaticky zhromažďuje od svojich užívateľov niekoľko kategórií informácií. Tieto informácie obsahujú:

  • IP (Internet Protocol) adresu užívateľov a poskytovateľa internetového pripojenia, alebo užívateľovho počítača, pokiaľ má priamo pridelenú IP adresu.
  • Plné doménové meno užívateľovho poskytovateľa internetového pripojenia, alebo užívateľovho počítača, pokiaľ má priamo pridelené doménové meno.
  • Dátum a čas, kedy užívateľ navštívil stránky.
  • Webové stránky, ktoré boli navštívené v rámci portálu, rovnako ako aj použité aplikácie, formuláre a údaje o formulároch.

HC SLOVAN Bratislava používa spomínané informácie, aby identifikoval výkonné potreby webového portálu, zabezpečil kompatibilitu s technológiou používanou návštevníkmi hcslovan.sk a všeobecne doplnil a vylepšil služby, ktoré sa poskytujú na oficiálnej klubovej webstránke.

Všeobecné dáta (iné než osobné) sú zoskupované pre účely sledovania použiteľnosti, výkonu a účinnosti stránok. Prieskumy slúžia k zlepšeniu služieb zákazníkov, použiteľnosti a obsahu webových stránok.
HC SLOVAN nepredáva, neprenajíma a ani žiadnym spôsobom neposkytuje zhromaždené údaje nikomu inému pre komerčné alebo obchodné účely.

Informácie poskytované webovému portálu hcslovan.sk
Pri návšteve, používaní a práci na hcslovan.sk môže užívateľ dobrovoľne podať klubu informácie, okrem iného elektronickou poštou (e-mailom), vyplnením a podaním elektronického formuláru, alebo používaním portálu. Takto dobrovoľne podané informácie sú uložené v bezpečnom prostredí a budú použité klubom pri poskytovaní služieb svojim klientom.

HC SLOVAN tretej strane neprenajme, nepredá ani si s treťou stranou nevymení osobné údaje užívateľov (t.j. údaje ako meno, adresu, telefónne číslo, e-mail atď., ktoré identifikujú užívateľa ako konkrétnu osobu) bez výslovného súhlasu užívateľa. Klub neposkytuje informácie o kreditných kartách alebo iné osobné finančné a platné údaje, okrem informácií nutných pre prevedenie transakcií kreditnou kartou či inou formou v prípade doplnenia elektronického platobného terminálu, alebo za výslovného súhlasu príslušného užívateľa. Pokiaľ si užívateľ hcslovan.sk zvolil zasielanie bližších informácií od klubu, hcslovan.sk mu bude zasielať iba informácie z vybraných kategórií. Pokiaľ hcslovan.sk pošle užívateľovi elektronický mail (e-mail), taký e-mail nie je dôverný, a je vo svojej podstate identický s informáciami všeobecne dostupnými verejnosti.


Deti

Žiadne aplikácie na hcslovan.sk špecificky nevyžadujú informácie od neplnoletých ani sa nesnažia zistiť, či je návštevník neplnoletý. Keďže takéto informácie nebudú špecificky identifikované ako informácie od neplnoletých, užívatelia hcslovan.sk by si mali byť vedomí, že sa s osobnými informáciami podanými hcslovan.sk neplnoletými bude zachádzať rovnakým spôsobom ako s informáciami podanými dospelými osobami.
Klub predpokladá, že dozor rodičov je dôležitejší faktor pri používaní internetu neplnoletými. Preto hcslovan.sk žiada rodičov, aby pomáhali a radili svojím deťom, pokiaľ majú poskytnúť akékoľvek osobné informácie online. hcslovan.sk ďalej požaduje, aby deti žiadali povolenie rodičov, skôr než poskytnú akékoľvek informácie online.

Tretie strany

Odkazy na webové servery tretích strán, ktoré môžu byť obsiahnuté na klubovej webstránke hcslovan.sk, sú uvádzané len pre pohodlie užívateľov stránky. Ak tieto odkazy využijete, opustíte tým klubovú webstránku HC SLOVAN. HC SLOVAN neskúma tieto webové stránky tretích strán ani ich zásady ochrany súkromia, ktoré sa môžu líšiť od prístupu klubu. Webové stránky tretích strán nepodliehajú schváleniu HC SLOVAN a HC SLOVAN nerobí ohľadom týchto serverov žiadne prehlásenia a za obsah týchto stránok nemôže byť zodpovedný. Na osobné údaje, ktoré sa rozhodnete poskytnúť prostredníctvom stránok nesúvisiacich tretích strán, sa nevzťahuje toto Prehlásenie o ochrane súkromia. Pred zadaním osobných údajov vám odporúčame prečítať si zásady ochrany súkromia danej organizácie. Niektoré iné organizácie sa môžu rozhodnúť zdieľať osobné dáta s HC SLOVAN a toto zdieľanie sa riadi zásadami ochrany súkromia príslušnej spoločnosti.

Duševné vlastníctvo

Obsah webových stánok hcslovan.sk je chránený autorským právom a obsahuje obrázky a grafiky niektorých tretích strán, ktoré sú požívané s ich zvolením. Ich užívanie v rozpore s právnymi predpismi je zakázané. Upozorňujeme užívateľov, že v prípade záujmu o reprodukciu, či iné použitie obrázkov/grafiky z týchto webových stránok, je potrebné získať povolenie od držiteľa autorských práv.

Najbližší zápas

Pondelok o 19:00
Zápas vysiela Sport 2
vs
HC SLOVAN Bratislava
Barys Astana
Vstupenky Live prenos

Západná konferencia

P Tím GP PTS
1. SKA Petrohrad 41 107
2. CSKA Moskva 39 93
3. Jokerit Helsinki 39 81
4. Lokomotiv Jaroslavľ 41 75
5. Torpedo Nižnij Novgorod 43 71
6. Dynamo Moskva 43 65
7. HC Soči 40 63
8. Spartak Moskva 42 61
9. Severstaľ Čerepovec 42 60
10. Dinamo Minsk 41 53
11. Viťaz Podolsk 43 49
12. HC SLOVAN Bratislava 41 40
13. Dinamo Riga 41 35
Kompletné tabuľky

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Genoway Colby 41 25
2. Viedensky Marek 35 18
3. Boychuk Zach 21 18
4. Kaspar Lukas 39 17
5. Repik Michal 39 16
6. Ebert Nick 36 13
7. Meszároš Andrej 36 12
8. Barker Cam 35 10
9. Buchtele Jan 34 9
10. Hrnka Tomas 40 8

Napísali o nás