Logo

Ochrana osobných údajov

Prehlásenie o ochrane súkromia

0 0

Za účelom zlepšenia obsahu a použiteľnosti webových stránok HC SLOVAN Bratislava a.s. automaticky zhromažďuje od svojich užívateľov niekoľko kategórií informácií. Tieto informácie obsahujú:

  • IP (Internet Protocol) adresu užívateľov a poskytovateľa internetového pripojenia, alebo užívateľovho počítača, pokiaľ má priamo pridelenú IP adresu.
  • Plné doménové meno užívateľovho poskytovateľa internetového pripojenia, alebo užívateľovho počítača, pokiaľ má priamo pridelené doménové meno.
  • Dátum a čas, kedy užívateľ navštívil stránky.
  • Webové stránky, ktoré boli navštívené v rámci portálu, rovnako ako aj použité aplikácie, formuláre a údaje o formulároch.

HC SLOVAN Bratislava používa spomínané informácie, aby identifikoval výkonné potreby webového portálu, zabezpečil kompatibilitu s technológiou používanou návštevníkmi hcslovan.sk a všeobecne doplnil a vylepšil služby, ktoré sa poskytujú na oficiálnej klubovej webstránke.

Všeobecné dáta (iné než osobné) sú zoskupované pre účely sledovania použiteľnosti, výkonu a účinnosti stránok. Prieskumy slúžia k zlepšeniu služieb zákazníkov, použiteľnosti a obsahu webových stránok.
HC SLOVAN nepredáva, neprenajíma a ani žiadnym spôsobom neposkytuje zhromaždené údaje nikomu inému pre komerčné alebo obchodné účely.

Informácie poskytované webovému portálu hcslovan.sk
Pri návšteve, používaní a práci na hcslovan.sk môže užívateľ dobrovoľne podať klubu informácie, okrem iného elektronickou poštou (e-mailom), vyplnením a podaním elektronického formuláru, alebo používaním portálu. Takto dobrovoľne podané informácie sú uložené v bezpečnom prostredí a budú použité klubom pri poskytovaní služieb svojim klientom.

HC SLOVAN tretej strane neprenajme, nepredá ani si s treťou stranou nevymení osobné údaje užívateľov (t.j. údaje ako meno, adresu, telefónne číslo, e-mail atď., ktoré identifikujú užívateľa ako konkrétnu osobu) bez výslovného súhlasu užívateľa. Klub neposkytuje informácie o kreditných kartách alebo iné osobné finančné a platné údaje, okrem informácií nutných pre prevedenie transakcií kreditnou kartou či inou formou v prípade doplnenia elektronického platobného terminálu, alebo za výslovného súhlasu príslušného užívateľa. Pokiaľ si užívateľ hcslovan.sk zvolil zasielanie bližších informácií od klubu, hcslovan.sk mu bude zasielať iba informácie z vybraných kategórií. Pokiaľ hcslovan.sk pošle užívateľovi elektronický mail (e-mail), taký e-mail nie je dôverný, a je vo svojej podstate identický s informáciami všeobecne dostupnými verejnosti.


Deti

Žiadne aplikácie na hcslovan.sk špecificky nevyžadujú informácie od neplnoletých ani sa nesnažia zistiť, či je návštevník neplnoletý. Keďže takéto informácie nebudú špecificky identifikované ako informácie od neplnoletých, užívatelia hcslovan.sk by si mali byť vedomí, že sa s osobnými informáciami podanými hcslovan.sk neplnoletými bude zachádzať rovnakým spôsobom ako s informáciami podanými dospelými osobami.
Klub predpokladá, že dozor rodičov je dôležitejší faktor pri používaní internetu neplnoletými. Preto hcslovan.sk žiada rodičov, aby pomáhali a radili svojím deťom, pokiaľ majú poskytnúť akékoľvek osobné informácie online. hcslovan.sk ďalej požaduje, aby deti žiadali povolenie rodičov, skôr než poskytnú akékoľvek informácie online.

Tretie strany

Odkazy na webové servery tretích strán, ktoré môžu byť obsiahnuté na klubovej webstránke hcslovan.sk, sú uvádzané len pre pohodlie užívateľov stránky. Ak tieto odkazy využijete, opustíte tým klubovú webstránku HC SLOVAN. HC SLOVAN neskúma tieto webové stránky tretích strán ani ich zásady ochrany súkromia, ktoré sa môžu líšiť od prístupu klubu. Webové stránky tretích strán nepodliehajú schváleniu HC SLOVAN a HC SLOVAN nerobí ohľadom týchto serverov žiadne prehlásenia a za obsah týchto stránok nemôže byť zodpovedný. Na osobné údaje, ktoré sa rozhodnete poskytnúť prostredníctvom stránok nesúvisiacich tretích strán, sa nevzťahuje toto Prehlásenie o ochrane súkromia. Pred zadaním osobných údajov vám odporúčame prečítať si zásady ochrany súkromia danej organizácie. Niektoré iné organizácie sa môžu rozhodnúť zdieľať osobné dáta s HC SLOVAN a toto zdieľanie sa riadi zásadami ochrany súkromia príslušnej spoločnosti.

Duševné vlastníctvo

Obsah webových stánok hcslovan.sk je chránený autorským právom a obsahuje obrázky a grafiky niektorých tretích strán, ktoré sú požívané s ich zvolením. Ich užívanie v rozpore s právnymi predpismi je zakázané. Upozorňujeme užívateľov, že v prípade záujmu o reprodukciu, či iné použitie obrázkov/grafiky z týchto webových stránok, je potrebné získať povolenie od držiteľa autorských práv.

Západná konferencia

P Tím GP PTS
1. SKA Petrohrad 56 138
2. CSKA Moskva 56 124
3. Jokerit Helsinki 56 103
4. Lokomotiv Jaroslavľ 56 99
5. Torpedo Nižnij Novgorod 56 89
6. HC Soči 56 87
7. Spartak Moskva 56 85
8. Severstaľ Čerepovec 56 83
9. Dynamo Moskva 56 80
10. Dinamo Minsk 56 73
11. Viťaz Podolsk 56 67
12. HC SLOVAN Bratislava 56 58
13. Dinamo Riga 56 50
Kompletné tabuľky

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Genoway Colby 56 31
2. Boychuk Zach 35 24
3. Kaspar Lukas 46 21
4. Viedensky Marek 42 21
5. Meszároš Andrej 51 17
6. Hrnka Tomas 46 11
7. Despres Simon 44 11
8. Sersen Michal 29 9
9. Skalicky Pavol 56 8
10. Svarny Ivan 42 6

Napísali o nás