Súpiska zostáva v rovnakom zložení

HC SLOVAN odohrá dnes v Nitre štvrtý zápas série od 18:00 h.

Za stavu 2:1 na zápasy vo finálovej sérii nastúpi dnes HC SLOVAN v Nitre v rovnakej zostave ako včera z víťazného stretnutia v pomere 6:2.

V útoku číslo jedna bude hrať trio Andrew Yogan, William Rapuzzi a Marcel Haščák. Samuela Takáča a Branta Harrisa doplni Rastislav Gašpar. Milan Kytnár má po svojom boku Jakuba Sukeľa a Samuela Chalupu. Vo štvrtom útoku sa predstaví Martin Belluš, Adam Bezák a Alex Šotek.

Defenzíva nastúpi so sedmičkou obrancov bez akýchkoľvek zmien. Andrej Golian sa predstaví s Mattom Mackenziem, kapitán Michal Sersen hrá s Danielom Gachulincom, partner Patrika Maiera je Juraj Valach. Siedmy obranca je Michal Beňo.

V bráne Slovana bude stáť opäť Clint Windsor, dvojkou je Anthony Peters.

Zostava: Windsor (Peters) – Golian, Mackenzie, Yogan, Rapuzzi, Haščák – Sersen, Gachulinec, Takáč, Harris, Gašpar – Maier, Valach, Sukeľ, Kytnár, Chalupa – Beňo, Belluš, Bezák, Šotek - Lukošík