Návrat Harrisa, absencia Haščáka

HC SLOVAN Bratislava dnes o 17:00 h v zápase na ľade Liptovského Mikuláša.

Po dvoch odchytaných dueloch dostane dnes v Liptovskom Mikuláši voľno Kristers Gudlevskis a do brány sa postaví Clint Windsor.

V defenzíve nastala v porovnaní s michalovským zápasom jediná zmena, keď Michal Beňo nahradí Martina Štajnocha. Zvyšné dvojice hrajú v zloženiach Andrej Golian, Matt Mackenzie - Michal Sersen, Daniel Gachulinec - Patrik Maier, Juraj Valach.

Pre zranenie v hornej časti tela vypadol Marcel Haščák. V prvom útoku ho pri Williamovi Rapuzzim a Samuelovi Takáčovi nahradí Daniil Fominykh. Naopak vracia sa Brant Harris, na krídlach bude mať Joonu Jääskeläinen a Rastislava Gašpara. Bez zmien je formácia Tomáš Matoušek, Milan Kytnár, Andrew Yogan. Naspäť v zostave je Jakub Sukeľ, hrať bude s Adamom Bezákom a Alexom Šotekom.

Zostava: Windsor (Gudlevskis) - Golian, Mackenzie, Fominykh, Rapuzzi, Takáč - Sersen, Gachulinec , Jääskeläinen, Harris, Gašpar- Maier, Valach, Matoušek, Kytnár, Yogan - Bezák, Sukeľ, Bezák, Šotek