Náročná druhá časť januára

HC SLOVAN odohrá v závere prvého kalendárneho mesiaca ešte osem stretnutí.

Všetky duely sú na programe na klziskách súperov, keďže v domovskej aréne sa konajú Majstrovstvá Európy v hádzanej mužov.  Podľa programu Tipos Extraligy tak belasí nastúpia v rozpätí 17 dní na 8 stretnutí, čo znamená majstrovský zápas takmer každý druhý deň.

Z porcie duelov odkrojíme už v závere týždňa a počas tohto víkendu. Na programe je dnes od 17:00 h na Liptove stretnutie proti domácemu Liptovskému Mikulášu, v nedeľu sa nám zase postaví pod vedením nového trénera Antti Karhulu tím HC’05 Banská Bystrica.

V ďalšom týždni sa tím Slovana na tri dni presunie na východ Slovenska, odohrá stretnutia v utorok v Prešovevo štvrtok v Poprade, pričom sa nebude autobusom vracať naspäť do Bratislavy a dve noci strávi vo Vysokých Tatrách.

Slovan sa tiež predstaví v januári opäť na ľade Nových Zámkov, dvakrát v rade Trenčíne, z dôvodu presunutia už skôr naplánovaného súboja pre zdravotné problémy v kádri Dukly. Posledný zápas je na programe 30. januára v Steel Arene na ľade HC Košice.

Najbližší domáci zápas Slovana je na programe 6. februára o 18:00 h proti Nitre.