SLOVAN Bratislava vs. HOBA Bratislava

Štvrtok 12.01.2023, 11:30 29. kolo Arena Ondreja Nepelu

Na Tehelnom poli aj mládež Slovana

Foto: Pavol Gašpar

V piatok 13. januára o 12.00 h sa uskutoční aj prípravné stretnutie súťaže mladších žiakov medzi HC Slovan Bratislava a HK Ružinov 99 Bratislava a v sobotu 14. januára o 11.00 h súťažné stretnutie extraligy juniorov medzi HC Slovan Bratislava a HK Dukla Trenčín. Na všetky stretnutia je vstup voľný s obmedzenou kapacitou hľadiska bez predaja vstupeniek.

"Ďakujeme za túto možnosť, pretože to bude zážitok, ktorý si budú so sebou niesť celý život. Z pohľadu mládežníckeho hokeja sme zažili veľmi ťažké dva roky. Preto aj toto beriem ako také svetielko do budúcnosti a verím, že sa nám podarí pritiahnuť viac mladých k hokeju," povedal predseda komisie mládeže SZĽH Lukáš Pék.

ORGANIZÁTORI PODUJATIA UPOZORŇUJÚ RODIČOV A DIVÁKOV:

• Vstup na Národný futbalový štadión pre mládežnícke zápasy bude od Bajkalskej ulice (Gate B2, B3 – sektory určené pre divákov budú B105, B106).
  • Sedenie mimo vyhradených sektorov nebude možné.
  • Nerešpektovanie pokynov bezpečnostnej služby, bude viesť k vyvedeniu neprispôsobivých osôb z NFŠ.
  • Bufety a toalety budú k dispozícii v spomenutých sektoroch.
  • Parkovanie pre divákov a rodičov bude možné na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.
  • Vstupy na štadión budú otvorené najskôr 40 minút pred začiatkom zápasu.