HC MV TRANSPORT Prešov
5 6
Piatok 07.10.2022, 18:00 7. kolo ZŠ Prešov

Gólová prestrelka úspešnejšia pre Slovan

Úvod stretnutia patril domácim hráčom, ktorý sa dostali v prvej tretine do vedenia 2:0. Prvý gól Slovana zaznamenal kanadský útočník Brant Harris, ktorý pred odchodom do kabín znížil na 1:3. Domáci sa v druhej tretine dostali do vedenia 4:1, ktoré však naštartovalo Slovan, ktorý prepol na plný plyn. Gólom Haščáka, Toroka a Valacha ešte v druhej tretine vyrovnali skóre na 4:4.

V úvode záverečnej tretiny sa druhým gólom v zápase presadil Marcel Haščák. Domáci dokázali vyrovnať, ale na gól z hokejky Branta Harrisa v 58. minúte zápasu už nestačili reagovať.

Pre Slovan to bolo v jeho šiestom zápase piate víťazstvo a so 16 bodmi je na prvom mieste tabuľky o skóre pred Novými Zámkami a Zvolenom. Prešovčania sú s 12 bodmi na priebežnom 4. mieste.