Zoznam hráčov HC SLOVAN v spoločnej príprave

Kvôli prehľadnosti prinášame aktuálnu súpisku hráčov, ktorí nastúpili do spoločnej predsezónnej prípravy HC SLOVAN Bratislava.

Brankári:
(Barry BRUST), (Andrej MAKAROV), Jaroslav JANUS, Roman DURNÝ, Richard NOSKOVIČ, Ádám BEKEObrancovia:
Michal SERSEN, Patrik BAČIK, Andrej MESZÁROS, Martin ŠTAJNOCH, Patrik MAIER, Nerijus ALIŠAUSKAS, Marco EJEM, Matej REPKAÚtočníci:
Brendan O\'DONNELL, Brant HARRIS, Brendan RANFORD, Branislav RAPÁČ, Dalibor BORTŇÁK, Samuel BUČEK, Jakub SUKEĽ, Milan KYTNÁR, Jakub URBÁNEK, Samuel PETRÁŠ, Bruno MRÁZ, Peter KUNDRÍK, (Dominik JENDEK), Richard PETRÁŠ, Marián STUDENIČ, Marko DAŇOPozn.: Hráči uvedení v zátvorke zatiaľ s mužstvom z rôznych dôvodov netrénujú. Hráči, ktorých meno je napísané kurzívou, nemajú zatiaľ s klubom platný kontrakt a trénujú s mužstvom na základe dohody s manažmentom.Aktuálne má Slovan pod zmluvou 4 Kanaďanov, jedného Rusa a jedného Litovčana, zvyšní hokejisti majú slovenský pas. Priemerný vek tímu je 25,2 rokov. Dohromady odohrali hráči Slovana takmer 1 300 zápasov v KHL, vyše 650 zápasov NHL a vyše 700 zápasov v severoamerickej AHL.