Angels Cheerleaders

NEODMYSLITEĽNOU A PRE VŠETKÝCH NÁVŠTEVNÍKOV URČITE AJ NESMIERNE ATRAKTÍVNOU SÚČASŤOU DOMÁCICH HOKEJOVÝCH ZÁPASOV HC SLOVAN BRATISLAVA JE VYSTÚPENIE NAŠICH ANGELS CHEERLEADERS.

"Anjelici" s nami spolupracujú už takmer 20 rokov. Za ten čas prešli rôznymi zmenami a dnes pôsobia ako profesionálna tanečná skupina. Ako prezrádza aj ich názov, Angels Cheerleaders - sa venujú najmä cheerleadingu, t.j. roztlieskavaniu počas športových zápasov.

Práve pom-pomy, ktoré sú charakterstickou súčasťou každého vystúpenia skupiny cheerleaderiek, ale aj rôzne tanečné štýly zakomponované v choreografiách dievčat, robia ich show tak živou a príťažlivou.

Tím Angels Cheerleaders zastrešuje firma Angels in motion, s.r.o. a tvorí ho približne 25 stálych členiek, ktoré sa snažia svoj tanečný prejav neustále skvalitňovať na pravidelných tréningoch.

Pridajte sa k nám

Ak chcete aj Vy patriť medzi našich "anjelov", pozrite si o nich viac na ich fanúšikovskej stránke

Oficiálny web Angels Cheerleaders - www.roztlieskavacky.sk