Známa predpokladaná zostava

Všetkým fanúšikom prinášame predpokladanú zostavu HC SLOVAN Bratislava v dnešnom zápase proti CSKA Moskva so začiatkom o 19:00.

Hokejisti HC SLOVAN Bratislava nastúpia na šiesty domáci zápas v rade v bráne s Jaroslavom Janusom. V prvej obrane sa predstaví Martin Škoula spolu so Zdeňkom Kutlákom, ktorý síce nedohral štvrtkový zápas proti Rige, no dnes by mal byť trénerovi Čadovi k dispozícii. Druhú obranu tvorí dvojica Michal Sersen, Tomáš Mojžíš. V tretej obrannej dvojici si zahrá Jonathan Sigalet a Martin Štajnoch. Siedmym obrancom bude Vladimír Mihálik. V útoku budeme hrať v identickom zložení ako v poslednom zápase. Prvú útočnú formáciu tvorí produktívna trojica Bartovič – Mikúš – Netík, ktorá sa presadila v každom z posledných deviatich zápasov. „CSKA má kvalitné mužstvo, no my chceme potešiť našich fanúšikov a bodovať!,“ netají sa pred zápasom kapitán Milan Bartovič. V druhom útoku bude potom nastupovať s krídelníkmi Michalom Vondrkom a Michelom Miklíkom center Peter Ölvecký. Trinásty útočník je pre dnešný zápas písaný opäť Tomáš Mikúš.Predpokladaná zostava: Janus (Kopřiva) – Kutlák, Škoula, Bartovič, J. Mikúš, Netík – Mojžíš, Sersen, Vondrka, Ölvecký, Miklík – Sigalet, Štajnoch, Hudáček, Bližňák, Kukumberg – V. Mihálik, T. Mikúš, Daňo, Matoušek, R. MrázZápas proti CSKA, na ktorý nastúpime po druhýkrát v sezóne v belasých dresoch je beznádejne vypredaný.

04/2024:

• Profil Timoteja Šilleho: Ďalší Šille v drese Slovana