Zaujímavý zápas skončil nešťastnou prehrou

Skvelý zápas s prehrou po hrubej chybe.

Prvú polovicu nadstavbovej časti skupiny A odohrali juniori HC SLOVAN Bratislava na ľade svojich súperov. V domácej odvete proti Dukle Trenčín ťahali vo finálnom zúčtovaní chalani za kratší koniec. Vo vynikajúcom zápase plnom zvratov, skvelých brankárskych zákrokov sme sa ujali vedenia v piatej minúte gólom Marca Halamu. O necelé dve minúty pridal druhý gól Peter Galis. Trenčanom sa podarilo znížiť stav v šestnástej minúte presným zásahom Halabrína. V druhej tretine vyrovnal Krasničan a začínali sme od začiatku. V tretej tretine padli tri góly, dva v presilovej hre a víťazný po našej hrubej chybe v obrannom pásme. Aj napriek úpornej snahe sa mladým Slovanistom nepodarilo zápas dostať do predĺženia. Juniorom po prehre patrí v priebežnej tabuľke tretie miesta za Duklou Trenčín a Banskou Bystricou. 7. kolo nadstavbová časťHC SLOVAN Bratislava – HK Dukla Trenčín 3:4 (2:1, 0:1, 1:2)Góly: 1:0 Halama (Vidovič, Šimonič), 2:0 Galis (Laššo, Bílik), 2:1 Halabrín (Puš), 2:2 Krasničan (Ševčík, Tužinský), 2:3 Danko (Špankovič, Novák), 3:3 Laššo (Alekseev, Bednarič), 3:4 Halabrín (Krasničan, Berák)HC SLOVAN Bratislava: Juríček – Halama, Bílik, Galis, Kuzmín, Danišovský – Kundrát, Pribula, Jaško, Trnavský, Krajč – Kratochvíla, Fereta, Šimonič, Vidovič, Mihňák – Laššo, Fabian, Alekseev, Ficel, Gevorkian6. kolo nadstavbová časťSR „18“ - HC SLOVAN Bratislava (2:0, 0:1, 2:0)Góly: 1:0 Regenda (Bjalončík, Múčka), 2:0 Šmída (Marcinek, Hrabčák), 2:1 Halama (Trnavský, Galis), 3:1 Bjalončík trestné strieľanie, 4:1 Marcinek (Václav, Hedera) v oslabeníHC SLOVAN Bratislava: Juríček – Halama, Bílik, Galis, Kuzmín, Danišovský – Kundrát, Pribula, Jaško, Trnavský, Krajč – Kratochvíla, Fereta, Šimonič, Vidovič, Mihňák – Laššo, Fabian, Alekseev, Ficel, Gevorkian5. kolo nadstavbová časťHC ´05 Banská Bystrica - HC SLOVAN Bratislava 5:6 (2:4, 2:1, 1:1)Góly: 0: 1 Kundrát (Alekseev, Jaško), 1:1 Moravčík (Domaev), 1:3 Galis (Kuzmín, Bílik) v presilovej hre, 2:2 Tamáši (Kleinedler), 2:3 Alekseev (Laššo, Gevorkian), 2:4 Fereta (Halama, Danišovský) v presilovej hre, 3:4 Andrisík (Brnčal), 3:5 Gevorkian (Laššo, Ficel), 4:5 Jendroľ (Vydúrek, Košecký) v presilovej hre,4:6 Danišovský (Galis, Kuzmín) v presilovej hre, 5:6 Tamáši (Andrisík, Gašpar) v presilovej hreHC SLOVAN Bratislava: Juríček – Halama, Bílik, Galis, Kuzmín, Danišovský – Kundrát, Pribula, Jaško, Trnavský, Krajč – Kratochvíla, Fereta, Šimonič, Vidovič, Mihňák – Laššo, Fabian, Alekseev, Ficel, Gevorkian4. kolo nadstavbová časťHK Spišská Nová Ves - HC SLOVAN Bratislava 4:5 (0:3, 2:1, 2:1)Góly: 0:1 Jaško (Krajč, Kundrát), 0:2 Jaško (Kundrát, Krajč), 0:3 Gevorkian, 1:3 Giľák (Hamráček, Zakopjan) v presilovej hre, 2:3 Kyčák (Ondov, Surák), v presilovej hre, 2:4 Galis (Danišovský, Vidovič), 3:4 Ondov (Knižka) v oslabení, 3:5 Kratochvíla (Laššo, Vidovič) v presilovej hre, 4:5 Ludányi (Zakop, Ondov) v presilovej hreHC SLOVAN Bratislava: Juríček – Halama, Bílik, Galis, Kuzmín, Danišovský – Kundrát, Pribula, Jaško, Trnavský, Krajč – Kratochvíla, Fereta, Šimonič, Vidovič, Mihňák – Laššo, Fabian, Alekseev, Ficel, Gevorkian3. kolo nadstavbová časťMsHKM Žilina - HC SLOVAN Bratislava 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)Góly: 0:1 Krajč (Jaško) v oslabení, 0:2 Laššo, 1:2 Váňa (Prašil) v presilovej hre, 1:3 Danišovský (Fereta, Galis)HC SLOVAN Bratislava: Pavlas – Halama, Bílik, Galis, Kuzmín, Danišovský – Kundrát, Trnavský, Jaško, Pribula, Krajč – Kratochvíla, Fereta, Šimonič, Vidovič, Bednarič – Laššo, Fabian, Alekseev, Ficel, Gevorkian2. kolo nadstavbová časť – náš tím nehral