Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Zastúpenie Slovana v reprezentáciách

0 0

Prvá asociačná prestávka preverí jednotlivé výbery Slovenska.

$article->fk_main_image->title


Tím seniorov pod vedením Craiga Ramsayho a generálneho manažéra Miroslava Šatana sa v bratislavských podmienkach pripravuje na Nemecký pohár. Na ten odcestuje mužstvo aj s Tomášom Zigom a Martinom Štajnochom v stredu popoludní. V realizačnom tíme ich doplní fyzioterapeut Vladimír Čavojec. V Krefelde sa Slováci postupne stretnú so Švajčiarskom, výberom Ruska do 23 rokov a domácim Nemeckom.

Mužstvo Slovenska do 20 rokov sa v prvej prestávke v sezóne predstaví v Piešťanoch na Turnaji 4 krajín.  Mladí slovenskí hokejisti si zmerajú sily s výbermi Nemecka, Nórska a Švajčiarska. Vo výbere hlavného trénera Róberta Petrovického je tiež náš útočník Dominik Jendek, ktorý sa v posledných dueloch aj bodovo presadzoval v našom A tíme v slovenskej najvyššej súťaži.

Hlavný tréner Slovenska do 18 rokov Ivan Feneš nominoval na výcvikový tábor v Piešťanoch a Turnaj 4 krajín v Dánsku (Kodaň) 3.11. - 10.11.2019 kmeňových hráčov Slovana Olivera Ketnera a Richarda Petráša. Mladí Slováci sa v Dánsku stretnú s reprezentáciami Dánska, Bieloruska a Nemecka.

Slovenskí hokejisti do 17 rokov sa počas výcvikového tábora v Bratislave pripravujú pod vedením svojho trénera Jána Lipianskeho na konfrontáciu so svojimi rovesníkmi vo Francúzsku (Cergy) v termíne od 4. - 10. 11. 2019. S tímom odcestuje aj štvorica našich hráčov: Alex Géci, Michael Gregor, Antonio Ožvald a  Sebastián Rusnák.

 

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Kundrík Peter 0 0
2. Zigo Tomáš 0 0
3. Studenič Marián 0 0
4. Valach Juraj 0 0
5. O'Donnell Brendan 0 0
6. Ranford Brendan 0 0
7. Harris Brant 0 0
8. Ališauskas Nerijus 0 0
9. Kytnár Milan 0 0
10. Bačík Patrik 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem