Zápasy HC SLOVAN opäť na SPORT TV

Práva na KHL opäť získala spoločnosť AMC Networks. Zápasy HC SLOVAN tak budete môcť sledovať opäť na kanáloch Sport2 a Sport1.

Zápasy Slovana i ostatných tímov v Kontinentálnej hokejovej lige zostávajú i naďalej na športových staniciach Sport1 a Sport2. AMC Networks International, prevádzkovateľ týchto staníc, predĺžil zmluvu na vysielacie práva na najprestížnejšiu európsku ligovú súťaž.Fanúšikovia HC SLOVAN sa môžu tešiť na prenos všetkých 56 zápasov belasých. Prevažná väčšina pôjde na Sport2. 64 stretnutí medzi TOP tímami KHL ako SKA Petrohrad, CSKA Moskva či Lokomotiv Jaroslavľ bude odvysielaných primárne na Sport1.“Sme radi, že budeme môcť opäť slovenským fanúšikom ponúknuť zápasy Slovana v KHL a pevne veríme, že im priame prenosy duelov belasých prinesú veľa radosti. Na staniciach Sport1 a Sport2 budú môcť sledovať všetky domáce zápasy I duely vonku v priamom prenose a v HD kvalite,“ povedal Evžen Chlanda, Country Manager AMC Networks International – Central and Northern Europe.

Harmonogram priamych prenosov zápasov HC SLOVAN na najbližšie obdobie

Streda 23. augusta, 18.30 hod