Zamiešané formácie na Nižnekamsk

Záverečné stretnutie v rámci domácej série dnes o 19:00 h proti Neftechimiku Nižnekamsk.

Tréneri HC SLOVAN spravili v zostave niekoľko zmien súvisiacich s prehrou v ostatných dvoch dueloch, bohužiaľ jedna aj v dôsledku ľahšieho zranenie. To postihlo beka Tommiho Taimiho a do zostavy sa tak vracia Patrik Bačík, ktorý nastúpi v druhej obrane vedľa Andreja Meszároša. Obranný pár s Ivanom Švarným vytvorí Tomáš Voráček. V prvej obrane je zámorské duo Cam Barker Nick Ebert, do hry môžu zasiahnuť aj Lukáš Kozák a Tomáš Hedera.Do prvej formácie napísali tréneri s Lukášom Kašparom a Marekom Viedenským mladíka Mareka Hecla. Nezmenená je formácia Colby Genowaya s Radkom Smoleňákom a Michalom Řepíkom. Krídelníci Tomáš Hrnka a Jan Buchtele hrajú s Borisom Sádeckým. Vo štvrtom útoku sú napísaná Pavol Skalický, Juraj Mikúš, Andrej Šťastný.Do brány pôjde znova Marek Mazanec.Predpokladaná zostava: Mazanec (Štěpánek) – Barker, Ebert, Kašpar, Viedenský, Hecl – Bačík, Meszároš, Smoleňák, Genoway, Řepík - Švarný, Voráček,  Hrnka, Sádecký, Buchtele – Hedera, Kozák, Skalický, Mikúš, ŠťastnýSprievodné aktivity:
Pred zápasom: Za odmenu na trestnú
Prvá prestávka: Bauhaus Bungee Pull
Druhá prestávka: CeWe Grand PrixCeWe Fotolab zóna: Eliezer Sherbatov. Záujemcovia o stretnutie, fotografiu a podpis nášho útočníka Eliezera Sherbatova sú očakávaní v prvej prestávke v CeWe zóne za sektorom A6.