Logo

Správy

SloavnPositive

Fanshop

Vyzerá to, že máme prevahu, ale je to slabé ...

0 0

Belasí podľahli Sibiru 2:5.

$article->fk_main_image->title

Ďalšiu domácu sériu neodštartovali hráči HC Slovan Bratislava vôbec dobre. So Sibirom Novosibirsk prehrali o tri góly a dôležité body putovali na východ. Po nevydarenej prvej tretine zdvihli belasí hlavy, znížili stav a vyrovnávajúci gól visel na vlásku. Lenže po sérii vylúčení a viacerých šarvátok nedokázali zvrátiť osud zápasu a naopak, góly strieľal súper.

"Ťažko sa k tomu vyjadrovať, je to plus mínus stále rovnaké. Veľa času trávime na trestnej lavici a hoci to viackrát vyzerá, že máme prevahu, tak sa hrozne nadrieme na gól," zhodnotil nevydarené stretnutie strelec druhého gólu Slovana Radek Smoleňák

Belasí mali opäť viac streleckých pokusov ako súper, ale gólový efekt táto snaha nepriniesla. "Často máme viac striel, ale je to také slabučké. Vyhrávať na dva góly sa jednoducho nedá, teda aspoň nie často," vyjadril sa tesne po skončení zápasu robustný český útočník.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Hrnka Tomas 46 11
2. Svarny Ivan 42 6
3. Lamper Patrik 9 4
4. Hedera Tomas 12 2
5. Bacik Patrik 43 1
6. Grman Mario 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Súhlasím