Logo

Správy

SloavnPositive

Fanshop

Výhry a prehry našej mládeže

0 0

Naša mládež si cez víkend pripísala štyri výhry a dve prehry.

$article->fk_main_image->title

Juniori si cez víkend zmerali svoje sily s Banskou Bystricou a Zvolenom. Ich úspešnosť je 50 na 50. V sobotu si z ľadu baranov odniesli dva body za výhru po samostatných nájazdoch a v nedeľu prehrali so Zvolenom tesne 3:4. Dve kolá pred koncom základnej časti im patrí v priebežnej tabuľke 6. miesto.

Dorast na domácom ľade privítal súperov z východu Slovenska. V sobotu si zmerali sily s kamzíkmi. Chalani do zápasu vstúpili raketovo, keď v 38. sekunde vsietili úvodný gól. No ani tento presný zásah im nestačil na výhru. V nedeľu si mladíci skrížili hokejky s rivalom z metropoly východu a vyhrali 5:4 po predĺžení. V nadstavbovej priebežnej tabuľke sú dorastenci na druhom mieste za Duklou, s ktorou majú rovnaký počet bodov. Tím z Trenčínu má lepšie štatistické ukazovatele.

Kadeti v Spišskej Novej Vsi ukončili šnúru zápasov na ľade súperov. Z nadstavbovej časti naši chalani odohrali 8 zápasov s plným bodovým ziskom. V priebežnej tabuľke im patrí 1. miesto s 8 – bodovým náskokom pred Martinom a Popradom.

JUNIORI:

38. kolo základná časť

HKM Zvolen - HC SLOVAN Bratislava 4:3 (2:0, 2:2, 0:1)

Góly: 1:0 Magdolen (Marcinek, Ondris), 2:0 Chlepčok (Lunter, Trnka), 3:0 Chlepčok (Marcinek, Katreniak) v presilovej hre, 3:1 Mirilovič (Ševčík), 3:2 Škultéty (Včelka), 4:2 Marcinek (Ondris), 4:3 Hanula (Vitaloš, Škultéty)

Súpiska: Vojvoda – Hedera, Fereta, Bobál, Vavrušek, Mrázik – Boldižár, Ledenev, Ševčík, Včelka, Baranov – Vitaloš, Trnavský, Adamovič, Mirilovič, Škultéty – Topor, Herák, Hanula

37. kolo základná časť

HC ´05 Banská Bystrica - HC SLOVAN Bratislava 2:3 sn (1:1, 1:1, 0:0, 0:0)

Góly: 1:0 Šebest (Giertl, Zubek), 1:1 Bobál (Mirilovič), 2:1 Sojka trestné strieľanie, 2:2 Hanula (Vavrušek), 2:3 Škultéty samostatný nájazd

Súpiska: Vičan – Hedera, Fereta, Bobál, Vavrušek, Mrázik – Boldižár, Ledenev, Ševčík, Včelka, Baranov – Vitaloš, Trnavský, Adamovič, Mirilovič, Škultéty – Topor, Herák, Hanula

36. kolo základná časť

HC SLOVAN Bratislava – MsHKM Žilina 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)

Góly: 1:0 Hanula (Baranov, Vičan), 1:1 Bohucký (Turan), 2:1 Baranov (Mirilovič, Ševčík), 3:1 Vavrušek (Mrázik, Fereta), 3:2 Prašil (Krč, Valo)

Súpiska: Vičan – Hedera, Fereta, Bobál, Vavrušek, Mrázik – Boldižár, Ledenev, Ševčík, Včelka, Baranov – Vitaloš, Trnavský, Adamovič, Mirilovič, Škultéty – Topor, Herák, Hanula

35. kolo základná časť

HC SLOVAN Bratislava – MHA Martin 6:3 (1:1, 1:0, 4:2)

Góly: 1:0 Herák (Vavrušek), 1:1 Melcher (Kaněra, Minko), 2:1 Ševčík (Baranov, Včelka), 3:1 Mrázik (Hedera, Vavrušek), 4:1 Baranov (Boldižár), 5:1 Baranov (Ševčík, Fereta), 5:2 Lednický (Rudzan), 5:3 Nauš (Ferleťják, Burzík), 6:3 Bobál (Mrázik, Vavrušek)

Súpiska: Vojvoda – Hedera, Fereta, Bobál, Vavrušek, Mrázik – Boldižár, Ledenev, Ševčík, Včelka, Baranov – Vitaloš, Trnavský, Adamovič, Mirilovič, Škultéty – Topor, Herák, Hanula

34. kolo základná časť

HK Dukla Trenčín - HC SLOVAN Bratislava 4:2 ( 2:1, 0:0, 2:1)

Góly: 1:0 Kukuča (Okuliar, Jakube), 1:1 Vitaloš (Ševčík, Mrázik) 2:1 Okuliar (Luhový), 3:1 Kukuča (Ďurkech, Jakubec), 4:1 Škvarka (Kováčik), 4:2 Hanula (Vavrušek, Boldižár)

Súpiska: Vičan - Fereta, Trnavský, Hanula, Vavrušek, Adamovič – Boldižár, Ledenev, Ševčík, Mirilovič, Škultéty– Vitaloš, Topor, Herák, Mrázik, Hanula

33. kolo základná časť

MMHK Nitra - HC SLOVAN Bratislava 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)

Góly: 1:0 Múčka (Rácz, Hudec) v presilovej hre, 1:1 Mirolovič (Hanula), 2:1 Šramaty (Gubo, Múčka), 3:1 Gubo (Šramaty, Štefanka) v presilovej hre, 4:1 Adamovič (Matejovič, Fominykh)

Súpiska: Vojvoda - Fereta, Trnavský, Mrázik, Vavrušek, Adamovič – Boldižár, Ledenev, Ševčík, Mirilovič, Škultéty– Vitaloš, Topor, Herák, Včelka, Hanula

43. kolo základná časť

MHKM Skalica - HC SLOVAN Bratislava 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)

Góly: 1:0 Krýdl (Vanek, Čederle), 1:1 Herák (Včelka), 3:1 Čederle, 3:2 Vitaloš, 4:2 Hílek (Melicher, Šmída)

Súpiska: Vojvoda - Fereta, Trnavský, Mrázik, Vavrušek, Adamovič – Boldižár, Ledenev, Ševčík, Mirilovič, Mojžiš– Vitaloš, Topor, Bobál, Uram, Hanula – Beňo, Herák, Včelka, Lepskii

44. kolo základná časť

MHKM Skalica - HC SLOVAN Bratislava 7:2 (2:0, 1:0, 4:2)

Góly: 1:0 Čederle (Dmitriev, Muráň), 2:0 Dmitirev (Hílek, Šmída) v presilovej hre, 3:0 Tyršel (Pobuda, Melicher), 4:0 Dmitirev, 4:1 Ledenev (Vavrušek, Mrázik), 5:1 Šmída (Okoličány, Hílek) v presilovej hre, 6:1 Okoličány (Šmída, Hílek) v presilovej hre, 7:1 Vanek (Dmitriev, Krýdl), 7:2 Lepskii (Vitaloš, Topor)

Súpiska: Vojvoda, Vičan – Beňo, Trnavský, Mrázik, Vavrušek, Adamovič – Boldižár, Ledenev, Ševčík, Mirilovič, Mojžiš– Vitaloš, Topor, Bobál, Uram, Hanula – Herák, Včelka, Lepskii

DORAST:

10. kolo nadstavbová časť

HC SLOVAN Bratislava – HC Košice 5:4 pp (1:1, 1:1, 2:2, 1:0)

Góly: 1:0 Habala (Lepskii, Koza), 2:0 Petráš (Papaj), 2:1 Dzivjak (Šoltés, Jevoš), 2:2 Turan (Šoltés, Philippov), 2:3 Philippov v oslabení, 2:4 Valigura (Jevoš, Dzivjak) v presilovej hre, 3:4 Habala (Lepskii, Jendek)

Súpiska: Antala– Houdek, Habala, Petráš, Koza, Lepskii – Papaj, Hauser, Šandor, Kupka, Jendek – Beňo, Miklovič, Kormúth, Abaffy, Kocúrek

9. kolo nadstavbová časť

HC SLOVAN Bratislava – HK ŠKP Poprad 3:4 (2:1, 0:1, 1:2)

Góly: 1:0 Habala (Lepskii, Koza), 2:0 Petráš (Papaj), 2:1 Dzivjak (Šoltés, Jevoš), 2:2 Turan (Šoltés, Philippov), 2:3 Philippov v oslabení, 2:4 Valigura (Jevoš, Dzivjak) v presilovej hre, 3:4 Habala (Lepskii, Jendek)

Súpiska: Haas– Houdek, Habala, Šandor, Koza, Lepskii – Beňo, Hauser, Kormúth, Kupka, Jendek – Papaj, Černák, Abaffy, Petráš, Kocúrek - Miklovič

8. kolo nadstavbová časť

HC SLOVAN Bratislava – MMHK Nitra 3:2 (2:1, 1:1, 0:1)

Góly: 1:0 Jendek (Koza), 2:0 Šandor (Černák, Pangrác), 3:0 Lepskii (Uram, Fiala), 3:1 Jandák (Bagin), 3:2 Rohaľ (Ratkovský, Varga) v presilovej hre

Súpiska: Sabo– Beňo, Hauser, Mojžiš, Uram, Lepskii – Papaj, Houdek, Koza, Kupka, Jendek – Černák, Pangác, Šandor, Kocúrek

7. kolo nadstavbová časť

HC SLOVAN Bratislava – HK Dukla Trenčín 2:6 (0:1, 2:2, 0:3)

Góly: 0:1 Pisch (Párička, Kuric), 1:1 Jendek (Kupka), 1:2 Korbel (Haščák) v presilovej hre, 2:2 Mojžiš (Uram, Beňo), 2:3 Ferenyi (Gaťár), 2:4 Chromiak (Korbel, Hačšák), 2:5 Korbel (Chromiak), 2:6 Ferenyi (Kuric, Stacha)

Súpiska:, Haas– Beňo, Hauser, Mojžiš, Uram, Lepskii – Papaj, Houdek, Fiala, Kupka, Abaffy – Horváth, Černák, Šandor, Miklovič, Kocúrek

6. kolo nadstavbová časť

HC SLOVAN Bratislava – HKM Zvolen 3:2 (0:2, 2:0, 1:0)

Góly: 0:1 Kolenič (Štec, Rumanko) v oslabení, 0:2 Lalík (Rumanko, Šimkovič), 1:2 Šandor (Papaj, Fiala), 2:2 Kupka (Fiala, Lepskii), 3:2 Lepskii (Uram)

Súpiska:, Haas, Antala– Beňo, Hauser, Šandor, Uram, Lepskii – Papaj, Houdek, Fiala, Kupka, Kocúrek – Horváth, Černák, Pangrác, Petráš, Abaffy

5. kolo nadstavbová časť

HC SLOVAN Bratislava – HC´05 Banská Bystrica 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)

Góly: 1:0 Šandor, 2:0 Hauser (Lepskii,Mojžiš), 3:0 Uram (Mojžiš, Lepskii) v presilovej hre, 3:1 Pisarovič, 4:1 Hauser

Súpiska:, Haas– Beňo, Hauser, Mojžiš, Uram, Lepskii – Papaj, Houdek, Fiala, Kupka, Abaffy – Horváth, Černák, Šandor, Miklovič, Kocúrek

4. kolo nadstavbová časť

HC Košice - HC SLOVAN Bratislava 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)

Góly: 1:0 Nagy (Slafkovský, Novota), 1:1 Mojžiš (Lepskii, Beňo), 2:1 Zůbek (Veteška), 2:2 Mojžiš (Uram), 3:2 Nagy (Jobbágy), 4:2 Eliaš (Slafkovský), 5:2 Slafkovský (Jobbágy, Veteška)

Súpiska:, Haas– Beňo, Hauser, Mojžiš, Uram, Lepskii – Papaj, Houdek, Šandor, Fiala, Abaffy – Horváth, Černák, Pangrác, Miklovič, Kocúrek

KADETI:

8. kolo nadstavbová časť

HK Spišská Nová Ves - HC SLOVAN Bratislava – mládež 1:4 (0:2, 0:1, 1:1)

Góly: 0:1 Vavruška (Ožvald, Tóth), 0:2 Ožvald (Pastucha, Tóth), 0:3 Pastucha (Vavruška, Tóth) v presilovej hre, 0:4 Géci (Patzelt) v oslabení, 0:5 Verčík (Géci), 0:6 Ketner (Derčalík), 0:7 Vavruška (Géci), 1:7 Pukluš (Grec, Šulík)

Súpiska: Uhrovič, Beke – Pastucha, Ejem, Ožvald, Tóth, Vavruška – Patzelt, Ketner, Samadov, Géci, – Verčalík, Rajzík, Derčalík, Trubač, Hručš – Havelka, Patzelt R.

7. kolo nadstavbová časť

HK Spišská Nová Ves - HC SLOVAN Bratislava – mládež 1:7 (0:3, 0:1, 1:3)

Góly:

Súpiska: Uhrovič, Beke – Pastucha, Ejem, Ožvald, Tóth, Vavruška – Patzelt, Ketner, Samadov, Géci, – Verčalík, Rajzík, Derčalík, Trubač, Hručš – Havelka, Patzelt R.

6. kolo nadstavbová časť

HK ŠKP Poprad - HC SLOVAN Bratislava – mládež 3:6 (0:2, 1:1, 2:3)

Góly: 0:1 Géci (Petráš, Samadov) v presilovej hre, 0:2 Ožvald (Petráš, Vavruška), 1:2 Šotek, 1:3 Samadov (Géci), 1:4 Samadov (Patzelt, Géci), 2:4 Šotek (Sokoli), 2:5 Samadov v oslabení, 3:5 Sokoli (Šotek) v presilovej hre, 3:6 Ožvald (Verčík, Vavrušek)

Súpiska: Beke – Pastucha, Ejem, Ožvald, Petráš, Vavruška – Patzelt, Patzelt, Samadov, Géci, Derčalík –Verčík, Havelka, Rajzík, Trubač, Hručš

5. kolo nadstavbová časť

HK ŠKP Poprad - HC SLOVAN Bratislava – mládež 2:5 (1:3, 0:1, 1:1)

Góly: 1:0 Sokoli (Šotek), 1:1 Verčík (Vavruška, Pastucha) v presilovej hre, 1:2 Vavruška (Ejem, Ožvald), 1:3 Ožvald (Pastucha), 1:4 Géci (Samadov, Pastucha), 2:4 Sokoli (Šotek, Markech), 2:5 Vavruška (Ožvald)

Súpiska: Beke – Pastucha, Ejem, Ožvald, Petráš, Vavruška – Patzelt, Patzelt, Samadov, Géci, Derčalík –Verčík, Havelka, Rajzík, Trubač, Hručš

4. kolo nadstavbová časť

HC SLOVAN Bratislava – mládež – HC Košice 8:0 (3:0, 3:0, 2:0)

Góly:1:0 Samadov (Géci, Patzelt F.), 2:0 Vavruška (Ejem), 3:0 Samadov (Ejem, Tóth), 4:0 Samadov (Géci, Patzelt F) v presilovej hre, 5:0 Tóth (Bubica, Vavruška), 6:0 Ejem (Tóth), 7:0 Géci (Vavruškaň, 8:0 Pastucha (Ejem, Derčalík)

Súpiska: Bovan, Beke – Pastucha, Ejem, Derčalík, Petráš, Vavruška – Patzelt, Hručš, Samadov, Géci, Bubica – Patzelt R., Havelka, Tóth, Molnár, Ketner

3. kolo nadstavbová časť

HC SLOVAN Bratislava – mládež – HC Košice 6:2 (2:1, 0:0, 4:1)

Góly:1:0 Géci (Samadov), 2:0 Ketner (Patzelt F., Géci), 2:1 Georgiev (Kaža) v presilovej hre, 3:1 Samadov (Bubica), 3:2 Jadrný (Oráč), 4:1 Petráš (Pastucha), 5:2 Tóth (Ketner), 6:2 Vavruška (Petráš)

Súpiska: Beke – Pastucha, Ejem, Derčalík, Petráš, Vavruška – Patzelt, Hručš, Samadov, Géci, Bubica – Patzelt R., Havelka, Tóth, Molnár, Ketner

Západná konferencia

P Tím GP PTS
1. SKA Petrohrad 54 136
2. CSKA Moskva 54 121
3. Jokerit Helsinki 54 100
4. Lokomotiv Jaroslavľ 54 96
5. Torpedo Nižnij Novgorod 54 87
6. HC Soči 54 84
7. Spartak Moskva 54 82
8. Dynamo Moskva 55 80
9. Severstaľ Čerepovec 54 79
10. Dinamo Minsk 54 70
11. Viťaz Podolsk 54 63
12. HC SLOVAN Bratislava 54 55
13. Dinamo Riga 54 47
Kompletné tabuľky

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Genoway Colby 54 29
2. Boychuk Zach 33 23
3. Kaspar Lukas 46 21
4. Viedensky Marek 40 19
5. Meszároš Andrej 49 15
6. Hrnka Tomas 46 11
7. Despres Simon 42 11
8. Sersen Michal 27 8
9. Skalicky Pavol 54 7
10. Svarny Ivan 40 6

Napísali o nás