Vyhraj zájazd so Slovanom na zápasy vonku

Dvoch držiteľov HC SLOVAN Cashback karty čaká cesta s mužstvom na dva januárové zápasy do Rigy a Jaroslavľa.

Súťaž o zájazd s celým mužstvom a realizačným tímom HC SLOVAN Bratislava na dva zápasy v Rige (22. januára 2019) a Jaroslavli (24. januára 2019) potrvá ešte do 5. decembra t.r.Súťažiť môže každý majiteľ HC SLOVAN Cashback karty, ktorý vyjadrí súhlas s Podmienkami účasti v súťaži a v čase do 5. decembra t.r. uskutoční prostredníctvom svojej registrovanej HC SLOVAN Cashback karty aspoň jeden nákup u niektorého z obchodných partnerov HC SLOVAN Cashback program.V cene je zahrnutá doprava charterovým lietadlom klubu na trase Bratislava - Riga (Lotyšsko) - Jaroslavľ (Rusko) - Bratislava, ubytovanie na 3 noci v rovnakom hoteli, ako bude bývať výprava HC SLOVAN, stravovanie v hoteloch a vstupenky na oba zápasy Slovana. V cene nie sú zahrnuté poplatky za prípadné vybavenie ruských víz (ktoré si je výherca povinný samostatne zabezpečiť), doprava na a z letiska v Bratislave, ako aj osobné výdavky.Dvaja výhercovia budú vyžrebovaní a informovaní telefonicky a/alebo mailom najneskôr do 14. decembra t.r.