Veľa tyčiek, množstvo šancí, bod je málo!

Belasí s veľkým množstvom striel, ale iba s dvoma gólmi.

Tretí zápas v sezóne 2017/2018 na domácom ľade hráčom HC Slovan Bratislava príliš nevyšiel. Teda aspoň čo sa týka bodového zisku. S Jugrou Chanty - Mansijsk prehrali po samostatných nájazdoch, hoci v druhej a tretej tretine výrazne dominovali, na súperovu bránku vyslali celkovo až 51 striel a mali množstvo šancí! Cestu do siete si však našli iba dva puky a belasí nakoniec získali iba jeden bod."Dnes sme nemali šťastie na góly, mali sme veľa tyčiek, množstvo šancí. Ale, bohužiaľ, nejako nám to do bránky nepadalo. Ich brankár pochytal takmer všetko a pokiaľ nedáme góly, nemôžeme vyhrať zápas," rozhovoril sa tesne po skončení duelu strelec vyrovnávajúceho gólu na 1:1 Marek Viedenský. Center prvého útoku bol po stretnutí sklamaný: "Máme iba jeden bod a a myslím si, že je to veľká škoda. Nad Jugrou sa dalo vyhrať, bohužiaľ, nepodarilo sa nám to, pretože sme nedali góly."