Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

V utorok cestujeme do Detvy

0 0

Dva dni po domácej výhre nad HKM Zvolen (3:2pp) sa HC SLOVAN predstaví v Detve, úvodné buly je na programe v utorok 3. decembra 2019 o 18:00 h.

$article->fk_main_image->title

Do reprezentačnej prestávky zostáva odohrať tri zápasy, vo všetkých prípadoch belasí nastúpia na klziskách svojich súperov. Prvé meranie síl je na progame v utorok o 18:00 h v Detve.

Slovan sa s Detvou stretne presne po týždni. Minulý utorok sme v domácom prostredí tím spod Poľany zdolali vysoko 11:0. Na strednom Slovensku si však budeme musieť dať pozor, aj kvôli potupnej prehre môžeme od domácich očakávať veľkú snahu o revanš a zapísanie si bodov pred svojím publikom.

Po výprasku v Bratislave odohrala Detva dva duely, v domácom prostredí si poradila s Novými Zámkami 6:3, v nedeľu prehrala na východe Slovenska 1:6.

Detvanci majú pre nadchádzajúcu asociačnú prestávku v tíme Slovenska až troch reprezentantov. Všetci traja hokejisti sú aj na prvých troch miestach. Kanadské bodovanie vedie s 29 bodmi Ján Sýkora, za ním nasleduje 26-bodový Peter Zuzin, na tretej priečke je s 25 bodmi rýchlonohý krídelník Peter Šišovský.

Za trojicou útočníkov je veľká bodová diera. Z ofenzívnych hráčov má 12 kanadských bodov Rastislav Gašpar. Lepší ako on je s 13 bodmi obranca Martin Chovan. 

Dvadsať zápasov odchytal v sezóne Roman Petrík, jeho úspešnosť je na hranici 92% úspešných zákrokov. 

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem