Logo

Správy

Ticket Shop
HKM Zvolen
27 Nov
HC SLOVAN Bratislava
18:00
Doma Vonku

V Slovane pozitívne testy na COVID-19, klub ruší tréningy a odkladá zápasy

0 0

Plánované pretestovanie hráčov a členov realizačného tímu A mužstva odhalilo dnes ráno 23 pozitívnych testov na ochorenie COVID-19.

$article->fk_main_image->title

AKTUALIZOVANÉ

Pozitívne testy malo 18 hráčov a 5 členov realizačného tímu. Na základe tejto skutočnosti vedenie HC SLOVAN Bratislava s okamžitou platnosťou prerušilo tréningový proces a požiada SZĽH a Ligovú radu TIPOS Extraligy o odloženie svojich najbližších zápasov, minimálne duelov proti HKM Zvolen (18.10.) a MHk 32 Liptovský Mikuláš (22.10.).

Mužstvo je od dnešného dňa v karanténe, dĺžku jej trvania určí Regionálny úrad verejného zdravotníctva Bratislava. 

Z pozitívne testovaných nemá väčšina žiadne príznaky, niektorí však vykazovali v posledných dňoch mierne symptómy ochorenia.

Stredajšie testovanie bolo realizované tzv. antigénovými testami NADAL COVID-19 ag test od nemeckého výrobcu. Vo štvrtok absolvuje celý tím ešte jedno testovanie prostredníctvom výjazdového tímu Alpha Medical, pri ktorom budú použité PCR testy. Až na základe výsledkov tohto testovania, ktoré by mali byť známe v priebehu piatku 16. októbra, požiada klub oficiálne zväz a ligovú radu o úpravu svojho najbližšieho zápasového programu.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Ranford Brendan 12 18
2. Gašpar Rastislav 13 17
3. O'Donnell Brendan 12 15
4. Studenič Marián 12 9
5. Sersen Michal 12 9
6. Harris Brant 11 9
7. Lee Cam 8 8
8. Kytnár Milan 11 7
9. Štajnoch Martin 10 6
10. Buček Samuel 9 6

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem