V predaji októbrová domáca séria

Po návrate z aktuálneho tripu čaká na Slovan ďalšia domáca séria, počas ktorej odohrá 4 zápasy v rozpätí 7 dní.

Vstupenky na domáce zápasy proti Jugre Chanty-Mansijsk (sobota 17.10. o 17:00 h), Avtomobilistu Jekaterinburg (pondelok 19.10. o 19:00 h), Barysu Astana (streda 21.10. o 19:00 h) a Avangardu Omsk (piatok 23.10. o 19:00 h) sú už v predaji na predajných miestach siete Ticketportal.Keďže vedenie KHL vyhovelo žiadosti nášho klubu o presun začiatkov zápasov o polhodinu skôr, počnúc touto sériou budú zápasy v pracovné dni začínať o 19:00 h, zatiaľ čo víkendové duely budú mať úvodné buly už o 17:00 h, tak ako tomu bolo aj vo všetkých troch predchádzajúcich sezónach Slovana v KHL. Výnimku môžu tvoriť iba zápasy, ktoré budú vedením KHL zaradené do vysielania priameho TV prenosu na federálnom ruskom TV kanáli.Zápasové vstupenky sa pohybujú v cenách od 10 eur (sektor státie) po 22 eur. Vstupenky pre deti od 6 do 15 rokov sú v cenách 8 a 12 eur v závislosti od sektora. Vybrané predajné miesta Ticketportalu akceptujú tiež Bratislavskú mestskú kartu a karty ISIC, ITIC a EURO 26; po predložení týchto kariet je možné získať zľavu 10 % z aktuálnej ceny vstupenky. Na Slovan čakajú v tejto domácej sérii špičkové mužstvá Východnej konferencie, ktorým sa aktuálne mimoriadne darí. Jugra, Avtomobilist a Avangard sú v tabuľke zoradené pekne za sebou na 2., 3., resp. 4. mieste. Za očakávaniami trochu zaostáva iba jediný kazašský reprezentant v KHL Barys Astana, ktorý je momentálne na 12. mieste.