V play off musíme hrať od začiatku do poslednej sekundy!

Belasí napriek nelichotivému stavu série majú dostatok síl a chcú pokračovať ďalej.

Keď na začiatku 2. tretiny tretieho zápasu série s Dinamom Moskva zvyšoval Milan Kytnár na 2:0, asi iba málokto v Slovnaft Aréne predpokladal, čo belasých ešte čaká. Z bleskového úderu a obratu Moskovčanov sa ťažko spamätávali diváci i hráči. "V druhej tretine sme mali výpadok, prestali sme hrať. V tretej sme sa snažili dostať späť do zápasu, mali sme aj šance, lenže sme ich nevyužili. Určite je to smola, že zápas sa zlomil práve vo chvíli, keď boli všetci v eufórii a diváci nás hnali dopredu. Dostali sme gól po odrazenom puku a vzápätí ďalší. Z toho sa dostáva ťažko," zhodnotil duel strelec druhého gólu. Stav v sérii je 3:0 pre úradujúceho šampióna KHL, belasí však zbrane neskladajú: "Určite v sebe nájdeme dostatok síl, dobre sa vyspíme a pôjdeme na nich. Musíme hrať celých 60 minút, v play off to inak nejde. Nikto nechce, aby sme skončili, chceme pokračovať ďalej."