V kabíne belasých aj Mojžíš mladší!

Obrancu Slovana prišiel na zápas s Amurom pozrieť jeho syn.

Hráči Slovana začali duel s Amurom Chabarovsk vo vysokom tempe, vypracovali si množstvo šancí, no góly padali až v druhej tretine. Nebolo ich veľa a počas celého stretnutia sme videli iba jediné vylúčenie! Belasí nakoniec ubojovali víťazstvo 3:2 a získali dôležité tri body. "Vôbec to nebol pekný zápas, ale najdôležitejšie sú tri body, ktoré sme získali. Nás pomaly každá chyba stojí gól, musíme sa ich vyvarovať a byť dôslednejší. Mali sme dobrý začiatok a bola škoda, že sme nedali viac gólov, aby sme mali väčšiu prevahu. Potom by zápas vyzeral úplne inak. Našťastie máme výborného gólmana, ktorý nás podržal," zhodnotil stretnutie obranca Tomáš Mojžíš, pričom narážal na dramatický záver, keď Amur vrhol všetky sily do útoku a Jaro Janus predviedol niekoľko fantastických zákrokov. Do šatne ho prišiel pozrieť aj jeho malý syn Jakub, ktorý si okamžite pýtal tatovu hokejku. Ktovie, možno o pár rokov si aj on oblečie dres s orlom na hrudi.