V druhom zápase v bráne Konrád

Tréner Rostislav Čada spravil oproti včerajšku v zostave menšie zmeny.

V bráne sa dnes po piatich inkasovaných góloch neobjaví Jaroslav Janus. Šancu dostane Branislav Konrád, ktorý odchytal výborný víťazný zápas na ľade Donecka. V obrane dnes dostane príležitosť Ivan Švarný, ktorý bude nastupovať po boku Tomáša Mojžíša. V útočných formáciach sa Mário Bližňák posunul do prvého útoku k Vondrkovi a Miklíkovi. J. Mikúš bude hrať dnes ako center druhého útoku s Bartovičom a Kukumbergom.  V tretej formácii si s Hudáčkom a Lipianskym zahrá Svatoš, ktorý nahradí Kytnára. Zostava: Konrád (Janus) - Sigalet, Sersen, Vondrka, Bližňák, Miklík - Mojžíš, Švarný, Bartovič, J. Mikúš, Kukumberg - Mihálik, Štajnoch, Hudáček, Lipiansky, Svatoš - Šťastný, Preisinger, T. Mikúš, Ölvecký, Daňo.