V bráne M. Čiliak, pripravený aj P. Lamper

Náročný duel proti druhému mužstvu východnej konferencie dnes o 17:30 h.

HC SLOVAN čaká druhý a záverečný zápas v rámci novembrovej domácej série, našim súperom bude Avanagrd Omsk, ktorý patrí medzi najsilnejšie tímy celej súťaže. Slovanisti budú proti Avangardu bojovať v bráne s Marekom Čiliakom. Sedemčlenná obrana je dnes tvorená dvojicami Michal Sersen – Adam Jánošík, Lukáš Klok – Mário Grman, Andrej Meszároš – Ivan Švarný, siedmy bek je Patrik Bačík. Do zostavy sa dnes nedostal kanadský obranca Éric Gélinas.V ofenzíve sa do zostavy vracia Patrik Lamper, hrať bude v útoku číslo tri s Máriom Lunterom a Casey Baileym.  Matúš Sukeľ je centrom formácie s krídelníkmi Adamom Liškom a Žiga Jegličom. Nezmenená je trojica Rudolf Červený, Jeff Taffe, Michal Řepík. Vo štvrtok útoku bude korčuľovať Marek Sloboda, Kyle Chipchura a Chad Rau. Predpokladaná zostava: Čiliak (Štěpánek) – Sersen, Jánošík, Červený, Taffe, Řepík – Klok, Grman, Liška, Sukeľ, Jeglič – Meszároš, Švarný, Lunter, Bailey, Lamper – Bačík, Sloboda, Chipchura, Rau. Príďte sa po 1. tretine odfotiť s nehrajúcim obrancom Éricom Gélinasom do CEWE Fotozóny (za sektorom A6, povolený prechod zo sektorov B cez evakuačné schodište B5/B6 na A6)Po 1. tretine na ľadovej ploche nová súťaž CEWE Sumo na ľade.
Po 2. tretine obľúbený vedomostný kvíz BAUHAUS Kahoot Hokejový kvízVyberte pomocou bezplatnej aplikácie #FansPatriot (stiahni TU) najlepších hráčov zápasu z oboch tímov a vyhraj 2 vstupenky na niektorý z najbližších domácich zápasov.Vstupenky na zápas proti Avangardu Omsk – nedeľa 25.11. o 17:30 h si zakúpite TU.