V bráne J. Štěpánek, absencia A. Meszároša

HC SLOVAN dnes o 19:00 h proti SKA Petrohrad v bráne s Jakubom Štěpánkom.

Český gólman tak nastupuje proti svojmu bývalému klubu, kde pôsobil takmer tri sezóny. V obrane chýba pre ľahšie zranenie v dolnej časti tela kapitán Andrej Meszároš. Vedľa Patrika Bačíka sa tak predstaví Michal Sersen, ktorý bude mať na drese kapitánske Cčko.Ostatné dvojice sú bez zmeny, Nick Ebert hrá so Simon Desprésom, Ivan Švarný s Tomášom Voráčkom. Siedmym obrancom bude Cam Barker.V ofenzíve dnes nenastúpi Marek Hecl. Do formácie číslo tri sa k Andrejovi Šťastnému a Pavlovi Skalickému vracia Jan Buchtele. Vo štvrtom útoku bude hrať Juraj Bezúch, Boris Sádecký, Juraj Mikúš.Na úvodné buly sa postaví trojica Lukáš Kašpar, Zach Boychuk, Michal Řepík. Nezmenený je aj druhý útok a to v zložení Tomáš Hrnka, Marek Viedenský, Colby Genoway.Predpokladaná zostava: Štépánek (Mazanec) – Després, Ebert, Kašpar, Boychuk, Řepík – Sersen, Bačik, Hrnka, Viedenský, Genoway – Švarný, Voráček, Buchtele, Šťastný, Skalický – Barker, Bezúch, Sádecký, Mikúš.Sprievodné aktivity:
Pred zápasom: Za odmenu na trestnú
Prvá prestávka: CEWE Grand Prix
Druhá prestávka: Hokejový kvízCeWe Fotolab zóna: Andrej Meszároš. Záujemcovia o stretnutie, fotografiu a podpis nášho obrancu Cama Barkera, sú očakávaní v prvej prestávke v CeWe zóne za sektorom A6.