Už sa teším na ligu!

Útočník Tomáš Netík je v Bratislave veľmi spokojný, proti Pirátom si však pre zranenie nezahrá.

Hráči HC Slovan Bratislava majú v predsezónnom období za sebou už päť zápasov a dnes ich čaká šiesty. V rámci European Trophy si o 18:00 zmerajú sily s Pirátmi z Chomutova. Proti druhému českému klubu v rade však do bojov v drese Slovana nezasiahne český útočník Tomáš Netík. Po zápase so Spartou bude oddychovať a doliečovať si drobné zranenie, aby bol stopercentne pripravený na sezónu v KHL. "Nechcem to prechváliť, ale v Bratislave som zatiaľ veľmi spokojný, prevládajú pozitíva a nevyskytol sa nijaký výraznejší problém. Máme za sebou mesiac driny a už sa hrozne teším na samotnú ligu," zhodnotil svoje doterajšie pôsobenie v belasých farbách. Tomáš má zatiaľ v príprave na svojom konte tri gólové asistencie, na premiérový presný zásah v novom klube zatiaľ čaká. V dnešnom dueli si síce štatistiky nevylepší, keďže bude pauzovať, no dúfame, že na ďalší duel, ktorý belasí odohrajú v nedeľu vo Viedni, by už mohol byť v poriadku.