Upravené formácie na zápas s CSKA

S Justinom Poggem v bráne a niekoľkými zmenami v útokoch nastúpi dnes HC SLOVAN od 18:30 h (SELČ) na ľade CSKA Moskva.

Tréneri rozdelili zámorský útok Chipchura, Taffe, Cheechoo. Prvý menovaný bude hrať s Patrikom Lušňákom a Pavlom Skalickým. K dvojici Jeff Taffe, Jonathan Cheechoo sa posunie Michal Hlinka. Jakub Valský bude robiť spoločnosť Václavovi Nedorostovi a Žigovi Jegličovi. Štvrtý útok vytvorí Samuel Petráš, Tomáš Zigo a Juraj Šiška.V prvej obrane sa vedľa Tomáša Starostu predstaví Patrik Bačík. Kapitán Andrej Meszároš bude korčuľovať s Nickom Plastinom. Marek Ďaloga si zahrá za tretím útokom s Matejom Pokorným. Pripravený do zápasu budú aj Lukáš Vopelka a Mislav Rosandič.Zmena nastala aj na brankárskom poste, od úvodu bude strely súpera kryť Justin Pogge.

Predpokladaná zostava: Pogge (Brust) – Starosta, Bačík, Hlinka, Taffe, Cheechoo – Meszároš, Plastino, Nedorost, Jeglič, Valský – Ďaloga, Pokorný, Lušňák, Chipchura, Skalický – Vopelka, Rosandič, Petráš, Zigo, Šiška