Trochu prispatý zápas, ale dva body sa počítajú

Súperovi sme toho veľa nedovolili, ale ani oni nám.

Po hladkom víťazstve nad Amurom Chabarovsk chceli hráči HC Slovan Bratislava získať ďalšie tri body aj proti čínskemu tímu Kunlun Red Star. Nakoniec z toho boli dva, keď belasí rozhodli o osude stretnutia až v predĺžení po rýchlom zakončení Zacha Boychuka."Z našej strany to nebol až taký dobrý zápas, ani v prvej ani v druhej tretine sme neboli veľmi pohybliví. Celé to bolo nejaké zaspaté. Jasné, že sme radi za dva body, ale mohli byť aj tri. V ďalšom zápase musíme hrať lepšie," vyjadril sa obranca Andrej Meszároš.Belasí odohrajú v priebehu štyroch dní tri zápasy, v utorok privítajú na domácom ľade Admiral Vladivostok. Ako zvládajú tento nahustený program? "Tréner nám prízvukoval, aby sme mali kratšie striedania, napriek tomu sme sa nejako nedostali do tempa. Súperovi sme síce toho veľa nedovolili, ale ani on nám. Chvalabohu, Zachovi to teraz sype. Ale veď na to tu je," pousmial sa kapitán Slovana.