Čaká nás dôležitá séria proti tímom z Ďalekého východu

Vstupenky na najbližšie tri domáce zápasy od 14. do 18. októbra sú v predpredaji v sieti Ticketportal.

Na prvý z troch domácich zápasov nastúpi HC SLOVAN len tri dni po návrate z ťažkého štvorzápasového tripu. V nedeľu 14. októbra o 17:00 h si zmeriame sily s čínskym zástupcom nadnárodnej Konetinentálnej hokejovej ligy Kunlun Red Star. Mužstvo zo Šanghaja má vo svojom kádri niekoľko zaujímavých mien. Pre fanúšikov Slovana je najznámejším z útočníkov Rok Tičar, ofenzívnu silu prezentujú  aj kanadskí hokejisti Taylor Beck, kapitán mužstva Brandon Yip, Martin St. Pierre,  fínski legionári Olli Palola, z minulých sezón produktívny Veli – Matti Savinainen, aj ďalší Severan Johan Sundström.  V defenzíve zase nastupuje náš ďalší bývalý hráč Tomáš Kundrátek. Pikantnú príchuť tomuto duelu môže dať nasadenie brankára Barryho Brusta, ktorý sa len tento týždeň dohodol s čínskym klubom na zmluve do konca sezóny. Nedeľa (14.10.2018 - 17:00 h): HC SLOVAN Bratislava – Kunlun Red Star – VSTUPENKY TU. V utorok 16. októbra od 18:30 h bude ďalším súperom belasých Admiral Vladivostok. Belasí by radi zopakovali proti Admiralu výhru z jeho ľadu zo záveru septembra. Čisto ruské mužstvo sa pred pár týždňami rozrástlo o česko–slovenskú útočnú dvojicu Vojtěch Polák, Marek Hovorka, pred pár dňami sa k nim pridal obranca Litvínova Karel KubátZ domácich hokejistov patria k ťahúňom produktívne dvojičky Alexander a Vasilij Streľcovovi. Defenzívu diriguje najskúsenejší zadák, 29–ročný Alexander Ugoľnikov, ktorý dlho pôsobil v Jugre Chanty Mansijsk. Utorok (16.10.2018 - 18:30 h): HC SLOVAN Bratislava – Admiral Vladivostok  - VSTUPENKY TU.Záverečný duel odohrá HC SLOVAN Bratislava vo štvrtok 18. októbra od 18:30 h proti Amuru Chabarovsk. Amuru by zverenci Vladimíra Országha radi oplatili prehru na jeho ľade, keď domáci rozhodli 80 sekúnd pred koncom riadneho hracieho času. Najvzdialenejšie dejisko zápasov KHL od Bratislavy vsadilo tento rok opäť na českých hokejistov. Tí sú v tíme trénera Nikolaja Borščevskeho štyria, obrancovia Jan Kolář, Michal Jordán, útočníci Tomáš Zohorna a Tomáš Filippi. Len pred pár dňami sa predčasne z mužstva porúčal brankár Kasík.Štvrtok (18.10.2018 - 18:30 h): HC SLOVAN Bratislava – Amur Chabarovsk - VSTUPENKY TU.