SÚŤAŽ!! Hľadá sa tretí bloger!

Prihláste sa do súťaže

HC SLOVAN Bratislava hľadá tretieho blogera spomedzi všetkých svojich fanúšikov. Do súťaže sa môže prihlásiť každý.

Od dnešného dňa až do 31.januára budeme čakať vaše súťažné príspevky. Vašou úlohou je v rozsahu 250-500 slov opísať prečo fandíte Slovanu a čo pre vás pojem Slovan znamená. Kreativite sa medze nekladú. HC SLOVAN Bratislava si zároveň vyhradzuje právo víťazný príspevok publikovať na svojej oficiálnej stránke.

Víťaz získa permanentnú vstupenku na zápasy Slovana Bratislava a možnosť stať sa tretím prispievateľom do našich blogov. Súťažné príspevky zasielajte na webmanager@hcslovan.sk.

Klub prostredníctvom webu informuje verejnosť o víťazovi a vyhradzuje si právo nevymenovať výhercu v prípade, že ani jeden z príspevkov nebude spĺňať predstavy vedenia klubu. Tešíme sa na vaše príspevky!

jk