Super zápas, všetci odviedli 100-percentnú prácu!

Belasí s prehľadom eliminovali \"snežných leopardov\" z Astany a pripísali si dôležité tri body.

Predposledný zápas z dlhej domácej série vyšiel hráčom HC Slovan Bratislava na výbornú. Súperovi z kazašskej Astany dovolili streliť iba jeden gól v presilovke a sami dokázali súperovho brankára prekonať štyrikrát. Belasým vyšla najmä druhá tretina, ktorá bola asi najlepšia v celej sezóne."Pre nás to bol super zápas, nič sme nepodcenili, hrali sme dobre v obrane a v útoku ešte lepšie. Dali sme góly a myslím si, že každý odviedol super prácu. Pred zápasom sme si pozreli video a vedeli sme, s čím prídu. Barys má jednu z najlepších presiloviek v KHL, toho sme sa najviac obávali. Povedali sme si, že nesmieme byť toľko vylučovaní a zvládli sme to celkom dobre. Škoda len jedného oslabenia, keď sme inkasovali gól," zhodnotil duel Patrik Lušňák.Útočník belasých zvyšoval na 2:0 a jeho presný zásah bol nakoniec aj víťazným: "Som rád, že mi to zasa konečne padlo do brány. Pri tej strele to naozaj dobre spravil Patrik Bačík. Po jeho prihrávke som mal strašne veľa času na zakončenie a teším sa, že som ten gól dal."