Štvrtáci Slovana zabojujú o zlatú medailu v Košiciach

Štvrtáci s možnosťou obhájiť víťazstvo v Orange Minihokej Tour.

V závere víkendu sa uskutoční už 9. ročník Orange Minihokej Tour na ľade Crow Arény v Košiciach. Mladí Slovanisti si miestenku na tento turnaj vybojovali vo februári na domácom ľade. V Košiciach sa predstavia HK Dukla Trenčín, HK Brezno, MsHKM Žilina, MHk 21 Liptovský Mikuláš a domáce HC Košice. Nádejné talenty nastrieľali v 6 regionálnych kolách 973 gólov, čo je o 59 gólov viac oproti minulému roku. Taktiež na rozdiel od minulého ročníka sa vo finálnej časti predstaví aj obhajca zlata, t.j. náš tím.Každé stretnutie sa hrá 2x15 minút s troma hráčmi na ľade striedajúcich po 60 sekundách. Jednotlivé družstvá sú zložené z dvoch minidružstiev, ktoré hrajú súbežne na ploche a ich skóre sa zrátava. V prípade remízy budú rozhodovať tri samostatné nájazdy.Víťaz okrem pohára a medailí získava účasť na jednom zo zápasov Euro Hockey Challange reprezentačného A mužstva v rámci prípravy na MS 2017, vrátanie stretnutia s našimi reprezentantmi. Vyhrajú aj týždenný pobyt v Hokejovej škole Mariána Gáboríka.Skupina A:
HC Košice
MsHKM Žilina
HK Dukla TrenčínSkupina B:
HT MHk 32 Liptovský Mikuláš
HK Brezno
HC SLOVAN BratislavaZápasy HC SLOVAN Bratislava:
9:45        HC SLOVAN Bratislava – HK Brezno
13:15     HT MHk 32 Liptovský Mikuláš – HC SLOVAN BratislavaZápasy o umiestnenie:
14:15     stretnutie o 5. miesto
15:00     Stretnutie o 3. miesto