Stiahnite si oficiálnu mobilnú aplikáciu HC SLOVAN

HC SLOVAN Bratislava predstavuje svoju novú mobilnú aplikáciu, ktorá vznikla v spolupráci so spoločnosťou QBSW a.s.

S oficiálnou aplikáciou HC SLOVAN Bratislava budete so svojím tímom online 24 hodín denne. Stiahnite si aplikáciu do svojich smartfónov a sledujte všetky dôležité informácie z kuchyne klubu, zoznámte sa s profilmi jednotlivých hráčov, získajte prehľad o našich najbližších súperoch, štatistikách  a tabuľkách KHL! Okrem iného si môžete prezerať fotogalérie zo zápasov, či videorozhovory s hráčmi tesne po zápasoch. Aplikácia HC SLOVAN ponúka po zadaní emailovej adresy možnosť prihlásiť sa na odber newsletteru iSlovan News, s ktorým Vám neujde žiadna aktualita Vášho mužstva!  Aplikácia zahŕňa:
- správy z prostredia klubu
- aktuálnu súpisku mužstva
- hráčske štatistiky
- tabuľky KHL
- rozpis zápasov
- fotogalérie
- videogalérie
- prihlásenie sa do newslettera iSlovan News
- informácie o vstupenkách
- charakteristika ZŠ Ondreja Nepelu
- možnosti parkovania
- informácie o klubových suvenírochV prípade zapnutia push notifikácií vo Vašom smartfóne budete upozornení na čas najbližšieho zápasu HC SLOVAN v domácom prostredí i na ihriskách súperov a získate okamžitú informáciu o najdôležitejších udalostiach, ktoré sa odohrávajú v klube.Toto je prvá fáza mobilnej aplikácie HC SLOVAN. Už čoskoro budú nasledovať ďalšie aktualizácie, zamerané na feedy z klubových profilov na sociálnych sieťach Twitter a Instagram, viac zápasovej štatistiky, ako aj videoarchívu.Sťahujte zadarmo pre smartfóny/tablety s operačným systémom Android na GooglePlay, alebo pre IPhone/IPad s operačným systémom IOS v AppStore.