Štěpánek sa odvďačuje za dôveru: Super zápas, super body

Český brankár odchytal štvrtý duel v rade.

HC Slovan Bratislava privítal na svojom ľade Amur Chabarovsk a súpera z ďalekého východu zdolal celkom jasne 5:2. Hoci mali belasí prevahu počas celého zápasu, za úspešný výsledok sa môžu poďakovať aj brankárovi Jakubovi Štěpánkovi, ktorý spoluhráčov výrazne podržal najmä v oslabeniach."Hrali sme dobre a konečne sme dali góly. V tretej tretine sme hrali svoj hokej, síce sme raz inkasovali, ale tento gól už nič neriešil. Bol to super zápas a super body," zhodnotil duel český brankár Slovana, ktorý v stretnutí zaznamenal 28 úspešných zásahov a dosiahol úspešnosť 93,3 %.Jakub odchytal už štvrté stretnutie v rade a trénerom sa odvďačuje za dôveru spoľahlivým výkonom: "Na začiatku sezóny som veľmi nechytal, teraz som tú dôveru dostal a som rád. Ale viete aký je hokejový život. Dnes to je takto, za dva dni to môže byť úplne naopak."