Spravodlivá remíza, bod navyše však môže robiť veľa

Slovan získal s Torpedom bod, úplná spokojnosť tak v kabíne belasých nezavládla.

Po náročnom a úspešnom tripe sa hráči HC Slovan Bratislava predstavili na domácom ľade a fanúšikovia očakávali ďalšiu bodovú žatvu. Súboj s Nižným Novgorodom sa nakoniec skončil remízou, bod navyše si však po nájazdoch odniesli hostia. "Samozrejme, úplná bodová spokojnosť nevládne. Myslím si však, že zápas bol kvalitný z oboch strán, Novgorod hral dnes výborne, my sme hrali tiež slušne, bohužiaľ, ak by sa nám podarili aspoň tie dva body, bolo by to veselšie. Chýbal nám tretí gól, šance sme na to mali, nastrelili sme nejaké tyčky, no aj oni mali šance. Bol to taký urputný zápas a remíza bola spravodlivá. V dnešnom hokeji ten druhý bod navyše robí veľa, rovnako aj pocit víťazstva, ale dnes sme naň nedosiahli," zhodnotil zaujímavý duel Tomáš Netík, ktorý ako jediný zo slovanistov premenil samostatný nájazd. Belasí stretnutie dlho rozoberať nebudú, liga pokračuje v rýchlom tempe a už v utorok sa Bratislavčania musia pripraviť na ďalšieho súpera. Čerepovcu síce úvod ročníka nevyšiel, ale belasí tento fakt nijako nepodceňujú: "Všetky tímy sú kvalitné a je jedno s kým hráte, či je to mužstvo s veľkým menom alebo relatívne menším. Pre nás sa nič nemení, sezónu sme dobre rozbehli, chceme v tom pokračovať a doma brať body!"