Som šťastný, že som tu mohol hrať

Belasí chceli veľmi vyhrať posledný zápas a hoci sa im to nepodarilo, rozlúčka s fanúšikmi bola veľkolepá.

"Super, že sme sa vrátili do zápasu, ale škoda gólu v predĺžení. Všetci štyria sme sa pozerali na puk a spoza mňa pribehol hráč. Zbytočne sme išli traja na jedného, čo je škoda, pretože sme chceli ísť na nájazdy. Posledný zápas sa nám teda nepodarilo vyhrať, ale aspoň že sme dokázali vyrovnať. Jokerit veľmi dobre bráni, takže to bol ťažký zápas," zhodnotil záverečný duel sezóny 2014/2015 najproduktívnejší hráč belasých Ladislav Nagy. Smútok z konca sezóny a z prehry v predĺžení však určite zmiernila emotívna rozlúčka s fanúšikmi: "Ďakujeme im, boli super po celý rok. Držali s nami a bola tu perfektná atmosféra. Som veľmi šťastný, že som tu mohol hrať a je veľká škoda, že pravdepodobne odchádzame z KHL. Pretože tam je hokej určite na inej úrovni, aj keď zatiaľ neviem, kde bude hrať Slovan v ďalšej sezóne. Je to veľká škoda aj pre slovenský hokej."