Logo

Správy

Ticket Shop
HKM Zvolen
27 Nov
HC SLOVAN Bratislava
18:00
Doma Vonku

Slovanisti hodnotia duel v Podolsku

0 0

Michal Sersen a Rudolf Červený a ich hlasy po stretnutí na ľade Viťazu.

$article->fk_main_image->title


Michal Sersen: 
Tento zápas nám nevyšiel, hlavne jeho prvých štyridsaťminút. Ak by sme hrali celý zápas tak, ako v jeho závere, myslím, že by sme z Podolska brali body. Presvedčili sme sa, že v tejto lige treba hrať celý zápas, keď chceme byť úspešní. Verím, že to bude pre nás ponaučenie do ďalších duelov.

Rudolf Červený: Začiatok nebol taký zlý, no po chybách prišli góly hráčov Viťazu. Snažili sme sa vrátiť do zápasu, strelili sme kontaktné góly, v krátkom čase sme však opäť inkasovali. K mužstvu som sa po narodení dcérky pripojil až neskoro v noci, ráno som stihol rozkorčuľovanie. Pôrod som nechcel zmeškať, som rád, že klub mi umožnil byť s manželkou, za čo som veľmi vďačný. Myslím, že aj to zo mňa spadlo, cítil som sa na ľade dobre, uvoľnene. Prvá strela brvno, druhá gól, verím, že v ďalších dueloch na to nadviažem. 

Vladimír Országh, hlavný tréner: "Gratulujem domácim k výhre. Vedeli sme, proti komu hráme, Viťaz má veľmi dobrý mančaft, čo dokázal aj v predchádzajúcich zápasoch. Ak chceme body, nestačí hrať iba polovicu zápasu, ale po celých 60 minút. Naše mužstvo dnes hralo tak, ako to od neho očakávame, iba v tretej tretine, a to je málo."

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Ranford Brendan 12 18
2. Gašpar Rastislav 13 17
3. O'Donnell Brendan 12 15
4. Studenič Marián 12 9
5. Sersen Michal 12 9
6. Harris Brant 11 9
7. Lee Cam 8 8
8. Kytnár Milan 11 7
9. Štajnoch Martin 10 6
10. Buček Samuel 9 6

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem