Logo

Správy

Doma Vonku

Slovan si poistil služby V. Nedorosta

0 0

Český útočník začne v lete svoju siedmu sezónu v nadnárodnej Kontinentálnej hokejovej lige.

$article->fk_main_image->title


HC SLOVAN Bratislava pokračuje vo formovaní kádra na nadchádzajúci ročník KHL, ďalším hráčom s novým kontraktom je útočník Václav Nedorost. Rodák z Českých Budejovíc, ktorý sa v nedávno skončenej sezóne zaradil medzi ťahúňov nášho mužstva súhlasil s ročnou zmluvou do 30. apríla 2017. Kontrakt Nedorosta ešte podlieha registrácii na Centrálnej hráčskej matrike (CIB) v Moskve.

Tridsaťštyriročný hokejista má za sebou v drese HC SLOVAN Bratislava vydarenú sezónu. Útočník draftovaný v 1. kole Coloradom Avalanche sa výraznou mierou podieľal na postupe do play off KHL, keď v 58 zápasoch zazanemanl 26 bodov a vyťažovaný bol tak pri hre v rovnovážnom počte ako aj v presilovkách či oslabeniach.

Pre v Bratislave obľúbeného „Neda“ pôjde už o siedmu sezónu v KHL. Predtým pôsobil v Metallurgu Novokuzneck, Leve Poprad, Donbasse Donetsk, do Slovana prišiel pred sezónou 2014/2015.

HC SLOVAN gratuluje Václavovi Nedorostovi k novej zmluve a v Bratislave praje mu ďalšiu výbornú sezónu. 

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Zigo Tomáš 0 0
2. Jääskeläinen Joona 0 0
3. Takáč Samuel 0 0
4. Rapuzzi William 0 0
5. Krakovský Luca 0 0
6. Golian Andrej 0 0
7. Sukeľ Jakub 0 0
8. Gachulinec Daniel 0 0
9. Yogan Andrew 0 0
10. MacKenzie Matt 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem