Dnes proti Kazani v bráne s J. Štěpánkom

Duel proti obhajcovi Gagarinovho pohára začína dnes o 17:30 h.

Do prvej formácie sa k Rudolfovi Červenému a Michalovi Řepíkovi vracia Jeff Taffe. Centrom druhého útoku je Matúš Sukeľ, jeho krídelníci sú Mário Lunter a Casey Bailey. Tretí, čisto slovenský útok tvorí Adam Liška, Tomáš Hrnka a Patrik Lamper. Do formácie číslo štyri nastúpi Chad Rau, Dávid Buc a Žiga Jeglič. V zostave z útočníkov dnes nefiguruje Kyle Chipchura, ktorý strávil noc z piatka na sobotu v pôrodnici, kde mu manžela Nancy priviedla na svet druhého potomka, chlapčeka Beau.Obrana Slovana je zostavená zo siedmich bekov, nezmenená je šestka obrancov v nasledovných dvojiciach: Michal Sersen, Éric Gélinas – Lukáš Klok, Mário Grman – Andrej Meszároš, Adam Jánošík. Obrancom číslo sedem je Patrik Bačík.V bráne uvidíme od začiatku zápasu Jakuba Štěpánka. Predpokladaná zostava: Štěpánek (Čiliak) – Sersen, Gélinas, Červený, Taffe, Řepík – Klok, Grman, Lunter, Sukeľ, Bailey – Meszároš, Jánošík, Liška, Hrnka, Lamper – Bačík, Rau, Buc, Jeglič Vstupenky na zápas proti Ak Bars Kazaň si uakúpite v sieti Ticketportal. Príďte sa po 1. tretine odfotiť s nehrajúcim obrancom Ivanom Švarným do CEWE Fotozóny (za sektorom A6, povolený prechod zo sektorov B cez evakuačné schodište B5/B6 na A6)Po 1. tretine na ľadovej ploche nová súťaž CEWE Sumo na ľade.
Po 2. tretine obľúbený vedomostný kvíz BAUHAUS Kahoot Hokejový kvízVyberte pomocou bezplatnej aplikácie #FansPatriot najlepších hráčov zápasu z oboch tímov a vyhraj 2 vstupenky na niektorý z najbližších domácich zápasov.