Vo štvrtok doma, na programe štvrťfinále pohára

Po viac ako šiestich mesiacoch vykorčuľujú na domáce stretnutie hokejisti HC SLOVAN Bratislava.

Hráči Slovana sa naposledy predstavili pred domácim publikom 8. marca, keď si v poslednom zápase pred predčasným ukončením sezóny 2019/20 poradili s Banskou Bystricou 5:4 po predĺžení.Pre fanúšikov Slovana tak prichádza po viac ako šiestich mesiacoch čakania opäť domáce stretnutie. Tentokrát v rámci Tipsport Kaufland Cupu a jeho štvrťfinálovej odvety proti HC Topoľčany s úvodným buly o 18:30 h.V utorok sa prvý duel nevyvíjal pre Slovan úplne jednoznačne, keď po úvodných dvadsiatich minútach prehrával 2:0. Stantienovi zverenci však v ďalšom priebehu piatimi gólmi otočili vývoj zápas a radovali sa z výhry 5:2. V domácom prostredí tak majú ideaálny gólový náskok a východiskovú pozíciu na to, aby si zabezpečili semifinálovú miestenku.