Slovan neuspel na ľade Salzburgu

V poslednom prípravnom zápase pred štartom Tipsport Ligy Slovan podľahol Salzburgu 0:6

Red Bull Salzburg – HC Slovan Bratislava 6:0 (3:0, 2:0, 1:0)
Góly: 2. Kolarik, 5. Raffl, 9. Hochkofler, 27. Herburger, 31. Rauchenwald, 52. HuberHC SLOVAN Bratislava: Habal (Sabo)- Šedivý, Bačik, Demo, Štajnoch, Hudec, Podlipnik - Sloboda, Zigo, Miklík, Petráš, Kytnár, Vandas, Matoušek, Puliš, Abdul, Bondra, Urbánek,ŽitnýOčakávaný debut kanadského brankára Barryho Brusta sa nekonal, keď v zápasovej rozcvičke pociťoval bolesť v hornej časti tela, ktorá mu nedovolila nastúpiť na stretnutie. Zápas sa začal v rýchlom tempe. Už v druhej minúte domáci strelili otvárací gól po strele Kolarika.Slovan hrozil z protiútokov, ktoré sa však neskončili pukom v sieti. Domáci vyškoli hráčov Slovanu z efektivity a do konca tretiny sa radovali ešte z dvoch gólov.V druhej a tretej tretine prevzali iniciatívu zápasu do svojich rúk domáci hráči Salzburgu, ktorí nedovoli streliť nášmu celku ani jeden gól. Z tlaku domácich pramenili chyby, ktoré domáci trestali a zápas sa skončil vysokou prehrou 0:6.